Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dohányzó cigány hogyan birkózz...

Dohányzó cigány hogyan birkózzon meg a barátnője szüleivel?

Figyelt kérdés

Barátnőm szülei elítélik a cigányokat és dohányosokat. No de én mindkettő vagyok :DD A közeljövőben valószínűleg bemutat nekik, hát félek is rendesen. Azt nem birom ki h egész nap ne gyújtsak rá (bár ezt még könnyen megoldjuk egy séta során). De a bőrszinemmel tényleg nem tudok mit kezdeni

Mégis mit tehetnék? Hogyan érjek el, egy normális kapcsolatot velük?



2017. szept. 27. 10:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%

Legkönnyebben úgy, ha udvarias, tisztelettudó leszel, a szokásos roma viselkedést nélkülözöd. Sajnos többet nem tehetsz. Remélem barátnőd felkészíti a szüleit, hogy nem magyar a párja, mert botrány lesz, ha megjelensz. Amúgy meg nem kell elárulni hogy roma vagy, azt is lehet mondani hogy olasz, vagy görög felmenőid vannak.

28/F

2017. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Legyél tisztelettudó, kedves, udvarias, tündibündi. Ha meg kőrasszisták, úgysem tudsz mit tenni.
2017. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
32%
keress magadhoz illő lányt akinek elfogadóbbak a szülei
2017. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
Keress magadhoz való (cigány) barátnőt, akinek a szüleit nem érdekli, dohányzol-e vagy sem. Tipikus, hogy rögtön a pofájukba akarsz hazudni, és letagadod, hogy cigizel. Úgyis le fogsz bukni idővel, és azzal, hogy kamuztál, csak alátámasztod a véleményüket.
2017. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

Ne játszd meg magadat! Előbb-utóbb úgyis kiderül, ha most valami másnak mutatod magad, mint amilyen valójában vagy!

Ha így, amilyen vagy, nem fogadnak el, akkor felesleges alakoskodni előttük.


Azért a cigit kérdezd meg tőlük, hogy van-e lehetőség esetlen odakint egy szál cigire! Ebből már tudni fogják azt is, hogy cigizel, meg azt is, hogy nem vagy bunkó, engedélyük nélkül nem fogsz rágyújtani!


Egyébként mi az, hogy "egész nap ne gyújtsak rá" szöveg. Remélem nem akarsz egy egész napra a nyakukra telepedni??

"Akármilyen kedves vendég, egy órahossza bőven elég!"

2017. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

A dohányzáshoz fűznék hozzá valamit: Nyugodtan mondd meg, hogy cigizel, de azt is, hogy a lányuk kedvéért (gondolom, ő nem cigizik) igyekszel leszokni.

Egyébként is undorító a cigizés. (Én is cigiztem 10 évig, most már tudom, milyen rossz egy nemdohányosnak egy dohányos közelében, hiába nem gyújt rá közvetlenül mellettem.)

Azt azért ne hazudd, hogy görög vagy, mint egy előző javasolta, úgyis lebuksz.

2017. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%
Nos van egy jó meg egy rossz hírem a dohányzáson lehet segíteni ez a jó hír.
2017. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Könnyen lehet, hogy leheleteden, bőröd kipárolgásán eleve megérzik, hogy dohányzol. A bőrszíneddel meg végképp nem tudsz mit kezdeni. Hazudni bármit lehet, de egyrészt egy jó emberismerő könnyen kiszúrja, ha nem mondanak neki igazat, másrészt a származásod előbb-utóbb úgyis ki fog derülni.


Jobban járnál egy dohányzó cigánylánnyal. ;-)

2017. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Sztem is őszintén mondd el, hogy cigizel, ha úgy alakul.

De állj ki eléjük.

Igenis cigány vagy, ettől lehetsz becsületes, jó ember. Nem ezen múlik.

Add önmagad, légy udvarias

2017. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Ismertem olyan szőke hajú, nem szép arcú, de kedves, sok nyelvet beszélő lányt, aki egy autószerelőbe lett szerelmes. A lány szülei még csak elfogadták a cigó fiút, a nagymama nem. Sajnos neki lett igaza, amikor a fiú vidéken dolgozott, a pereputty rávette a lányt, hogy követelje otthon a hozományát és költözzön be hozzájuk. Közben beteg lett, mire kidobták az utcára, hogy keressen pénzt! Nem akart prosti lenni, mire agyba-főbe verték. A nagymamáig eljutott taxival, az hívta a mentőket, de hiába küzdöttek érte, a lány meghalt. Ha neked nincs ilyen púp a hátadon, amelyik visszahúz, távol tartod magad a hasonlóktól, akkor van esélyed. Ha nincs, akkor nem a cigi lesz a legnagyobb probléma.
2017. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!