Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanítom hogy csak a pénz...

Gyanítom hogy csak a pénz érdekli a párom családját?

Figyelt kérdés

A párom családja nagyon szegények és igénytelenek. Szó szerint évente egyszer ,ha takaritanak úgy hogy kályha van a szobában és talán hetente egyszer fürdenek stb és vagy 10 macskájuk van abból 8 beteg.

Én csak párom miatt megyek át,mert ahogy ő mondja csak a családja..

De ennyi volt!

Már 8 éve folyamatosan adtunk pénzt nekik,hogy ne halljanak éhen.A testvére dolgozik,de a fizetéséből nem marad semmi,mert telefon előfizetése van azt hiszem egy 150.000 ft telefonja van. Márkás cipőt vesz. És most vett fel 200.000 és vett egy tvt. :D a szűlő meg nyugdijas de vonják az 50% át hitelek miatt.

Na mindegy..

Megfigyeltem,hogy a testvére akkor keressi,ha kell neki pénz amúgy semmi higy hogy van vagy valami. Nem rég átmentünk és kért a testvér dohányra,de párom nem adott erre kitört elkezdett orditozni ,összevesztek és mondta párom hogy mindent amit eddig adott adja vissza fizetéskor,erre az volt a válasz hogy örűlj hogy adhatál meg hogy tőle egy pennit nem lát stb. A szűlő meg nevetve mondja hogy a testvér nem tartozik páromnak.

Szóval érdekes. Megfogadtam én nem megyek többet.

A párom nem haragszik rájuk mert esküszöm,olyan mintha felsem fogná hogy kihasználják. Ti mit láttok ebből?


2017. nov. 8. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Menekülj!


De milyen ország ez, hogy penny-ben méritek a pénzt?

2017. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Peni
2017. nov. 8. 11:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én többet nem mennék hozzájuk.

És ha a párom nem veszi észre, hogy kihasználják, akkor lehet, hogy nem lenne sokáig a párom.

Nem akarnék mást pénzelni, aztán mi meg nem jutunk egyről a kettőre, mert mindig a családjára megy el a pénz.

2017. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nem akarja beismerni gondolkodj el rajta, hogy szeretnél e így élni. Én biztos hogy ultimátumot adnék neki, hogy vagy nem ad nekik többet, vagy adjon, de nem leszünk együtt. Így rájössz ki a fontosabb neki.
2017. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

nem mennék, pénzt sem adnék.

ha a párod akarja őket pénzelni, akkor szigorúan külön kassza de inkább szakítás

2017. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod a párodnak, hogy be kell szüntetni ezt a két lábon járó ATM-stílust, nem adtok több pénzt.Együtt éltek, ezeknek is közös döntés kéne, hogy legyen.Dolgozol te is?Akkor meg pláne fejezze be ezt a jótékonykodást, főleg, hogy dolgozik a testvére is.Dohányzását különösen oldja meg saját magának.Mondom ezt úgy, hogy mi is dohányzunk, de egy rohadt fillért nem kell kölcsönkérnünk, saját házban élünk, hitelünk-kölcsönünk nincs.Ha sz@rban vagyok, akkor tuti nem a cigi lenne az első amire gondolnék, pedig erős dohányos vagyok, de nekem fontosabb a kényelmünk, a számlák időben való befizetése, a kikapcsolódásaink itt-ott.

Te élsz vele, értesd meg vele, hogy ebben nem csak ő dönt.

2017. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát én tuti hogy nem adnék nekik egy fillért sem. Érdekes, mindig az költi a pénzt a legjobban, akinek nincs... Egyébként szerintem az 5. válaszolónak van igaza. Vagy külön kassza, de inkább szakitás.
2017. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező szerintem szlengben fillért akart írni, mivel a többi összeget forintban írta.


Ha kiakadt a párod, akkor már felfogta, különben nem vesztek volna össze a testvérével.


Na tudod ki pénzelné, ha ő közben meg szórja a pénzt drága cipőre, telefonra, de bagóra bezzeg kéreget. És még ő van felháborodva..., ez szép. Legyetek sokkal keményebbek ezentúl. Egy fityinget se többet neki, különben az ilyen ember sosem fog megváltozni. Lehet, hogy még így sem. A szüleikről meg inkább nem írnék semmit. :/

2017. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Peniwise
2017. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva ha rendes értelmes nő vagy hogy tudtàl össze jönni egy ilyen férfival? Ha most nem éred el hogy levàljon a csalàdjàtól soha nem fogod. És akkor ne tervezz vele mert boldogtalan leszel.
2017. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!