Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya dolog...

Szerintetek csúnya dolog volt, vagy sem?

Figyelt kérdés
A szüleim soha nem adtak nekem pénzt semmire, max 1honapban egyszer egy ezrest.. 5honapja nem kapok tőlük egy fillért se, pedig most lenne rá a legnagyobb szükségem, középiskolás vágyok...szoval a szüleim jól keresnek, átlagosan élünk.. Egyik nap apám mondta hogy most van pénz, elkolthetjuk hukyesegekre, meg ilyenek... Én pedig ideges lettem, és mondtam apámnak, hogy persze a tesóimnak mindig adtál pénzt (már azért nem mert külföldön élnek..) nem kértek és akkor is adtál nekik, otezresektol kezdve tizezresekig, tőlem még sajnáltok ezer forintot... Ezután persze be mentem a szobámba sírni... A mai nap apám elkezdi hogy majd adok neked egy kis pénzt de csak ha ki takarítottam a szobádat nehogy megint ideges legyél... És most olyan kellemetlenül érzem magam....

2017. szept. 23. 15:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Kitakarítottad*
2017. szept. 23. 15:30
 2/3 anonim válasza:
72%

Én soha nem kaptam zsebpénzt a szüleimtől.. 16 éves koromban viszont már szükségem lett volna pár dologra, így elkezdtem hétvégente újságot hordani. Nem sokat kapok érte, de az is több a semminél..

Szerintem Te is keress valami ilyen munkát, vagy egyszerűen mondd meg a szüleidnek, mire lenne szükséged.

(Az viszont érdekes, hogy a testvéreid kaptak pénzt, Te meg nem... Nem lehet, hogy még túl fiatal voltál akkoriban és egyszerűen nem látták értelmét?)

17/L

2017. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kaptam zsebpénzt, hanem elmentem melózni nyáron, meg ha kellett hétvégén.


Ennyi, apa örült, hogy annyit összeszed, hogy mindenünk (ruha, kaja, meleg lakás) meglegyen, az egyéb kiadásaimra nem maradt pénz.

2017. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!