Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok el a szülőkn...

Hogyan mondanátok el a szülőknek? (egyetem)

Figyelt kérdés
Első féléves hallgató vagyok egyetemen és ugye ennek hála jobban "kinyílt" a világ előttem és rövid időn belül rá kellett jönnöm nem akarok közgazdász lenni. Természetesen vannak más megvalósítható terveim amik nem abból állnak hogy otthon rohadok 40 éves koromig ne értsen félre senki. Viszont a családban nincsen diplomás és anyukámnak nem tudom hogy mondjam el ezt mert ő azt akarja hogy ez legyek.Apával már megbeszéltem ő azt mondja járjam a saját utam és támogat.

2017. nov. 13. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp szerezz diplomát. Ne pazarold el, hogy felvettek. De ha átjelentkezel akár egyéb intézménybe vagy szakra, amit elvileg minden tavasszal lehet, talán még kreditet is tudnak beszámítani. De ott ne hagyd, mert vissza kell fizetned a tandíjat, ami nem két forint lesz.
2017. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Első félévben következmény nélkül ott lehet hagyni.
2017. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az tök jó, akkor már változott. Nekem 2014-ben (SZTE) azt írták, nem lehet, a félévet vissza kell fizetni.
2017. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!