Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen a férjem?

Szerintetek miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok házas a párommal. Néha bizony furcsán viselkedik. Van úgy, két hétig sem beszél hozzám. Hiába kérdem, mi a baja, nem válaszol. "Haragszom rád!"-ot játszik, nem tudom miért. Ha valami fontos dolgot kérdezek tőle, azt mondja Neki mindegy. A múltkor a születésnapomon egy olyan étterembe vitt vacsorázni, amit tudom, hogy tudja, hogy nem szeretek, a kiszolgálás lassúsága miatt. Mikor mondtam Neki, azt mondta, hogy Ő csak jót akart és nem is tudta, hogy nem szeretem. Van úgy, hetekig kérem arra, hogy tegyen meg valamit, megígéri, hogy megcsinálja, aztán vagy nagyon hosszú idő múlva hajtja végre a feladatot, vagy nincs türelmem kivárni és teszem a "dolgom". Tegnapelőtt például nem volt akkorra kész a vacsora, amikorra Ő szerette volna, és el is ment itthonról, azt mondta, hogy a barátaival egy kiállítás megnyitójára, amire úgy volt, hogy együtt megyünk el. Állította is, hogy várt engem, de én nem mentem.

2017. nov. 16. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Megbánta a házasságot, meg amúgy sem érsz neki semmit.
2017. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Hát jó szar kapcsolat ez már így az induláskor is.

3 dolgot tehetsz:


1., Leülsz és baromi komolyan megbeszéled vele a problémáidat. Ha nem hajlandó a beszélgetésre, vagy nem változtat, akkor

2., megszoksz, vagy

3., még időben lelépsz, mielőtt összehoztok egy gyereket!

Több opció nincs!

2017. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Én erősen a 3. opciót ajánlom, előbb utobb igyis úgyis az lesz csak nem mindegy milyen körülmények között
2017. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Házasságkötés előtt nem ilyen volt?
2017. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azelőtt is előfordult, hogy csak egy hümmögött vagy a fejét rázta vagy bólogatott mikor beszélgettünk.
2017. nov. 16. 20:29
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg személyiségzavara van.
2017. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Én is a 3. opciót javaslom. Ez valószínűleg nem fog változni.
2017. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is megbánta a házasságot, meg azis lehet egy másik nő is van a dologban..
2017. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez a f@$zi debil?
2017. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy önzö narcisztikus idiota, én már rég kivágtam volna a fenébe.
2017. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!