Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kezelni a szuloket,...

Hogy lehet kezelni a szuloket, akiknek minden draga?

Figyelt kérdés

otthon lakom veluk de van sajat keresetem

ehhez kepest mindenbe beleszolnak

ha rendelek egy vacsit, minek, draga

ha autoval megyek valahova, uristen, draga a benzin

ha bkv, akkor a berlet a draga

ha sportolni szeretnek, akkor fussak inkabb a berlet draga


2017. nov. 17. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Te is megkapod az unalomig ismételt választ: Ha nem tetszik, költözz!
2017. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Rezsibe beszállsz? Mert az tényleg drága. :)
2017. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Mennyit adsz a rezsibe és a kajába? Ha 60 ezer körül, akkor nagyjából állod a költségeidet, a többihez nem lenne joguk hozzászólni. Bár én is inkább spórolnék a helyedben hogy elköltözhessek
2017. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez a költözéssel sem mindig múlik el.

Nekem az apám drágáll mindent mindig de csak ha én költöm saját magamra magamra. Cipőt, műkörmöt, kabátot, kocsit, albérletet stb.


Magának megveszi a legújabb telefont, márkás ruhát és nekem is megvette ezeket amíg együtt éltünk.

Persze arra is szívja/szívta a fogát hogy milyen drága volt.

Öcsémnek is mindig drágáll mindent, fogszabályzót, szülinapi tortát xD

Én mindig úgy érzem, mintha azt hinné, hogy 50ezerből élek havonta :D


Meg szoktam mondani, hogy a pénz nem akadály aztal nincs gond van bőven.


Szerintem erről nem lehet leszoktatni őket., majd csak tompul a dolog ha már nem ott laksz.

Az enyém megvesz mindent mégis mindig hajtogatja hogy drága.

2017. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Látszik megint a besavanyodott emberek okoskodnak a költözéssel, mottójuk;ha vitád van otthon, költözz el te ingyenélő! Hányiger komolyan.

A család nem arról szól, hogy alá és fölé rendelem a másikat, jött-mentként kezelem a családtagom!

Aki így él az nem család, csak egy egy fedél alatt élés.


Nekem is ilyen az egyik szülőm, lehet van köze, hogy szegény családban nőtt fel, sokat nélkülöztek. De ez nem azt jelenti, hogy normális életvitelt ne lehessen élni ha dolgozik valaki. Főleg ha a saját pénzén teszi.

A végén úgy is a költözés marad, ha van lehetőség rá, addig jobb ha nem foglalkozol mit mond.

2017. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Jó, hányjál nyugodtan.

Itt rinyál piti dolgokon, mint egy ovis.

Fizet rezsit? (nem válaszolt)

Meghívja a szüleit egy vacsira, vagy csak magának rendel? Elviszi őket valahova a kocsival?

Ha már itt beszólogatsz, akkor erre is gondolj.

"A család nem arról szól, hogy alá és fölé rendelem a másikat"

Bizony, így van. Meg gondolunk a másikra is.

Ez pont nincs meg a kérdezőnél. (Akkor sem, ha később itt mosakszik majd.)

2017. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezért okoz konfliktust, ha otthon élsz, miközben már saját kereseted van. Bár néha az sem segít. Nekem a párom ilyen (és ő anyóstól/apóstól tanulta). Jól élünk, és pitiáner dolgokra mondja, hogy drága. Nem tudom róla lenevelni, de már egyik fülemen be, másikon ki.
2017. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezeket a "költözz el, majd akkor megtudod mi az élet" válaszokat.


Mintha az élet csak arról szólhatna hogy nélkülözöl, mindenen spórolsz és otthon ülsz hogy ne fogyjon a kis pénzed. Pedig nem erről szól...

2017. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Részben igaza van szüleidnek rendelni kaját drága de ha nem hetente többször csinálod akkor belefér .

Az autos dolog jó ha van

Bkv bérlett ha nem használod ki akkor tényleg drága ugy értve hogy nem minden nap azal utazol .

Utolso kettő drága de szükséges jó ha van kategoria

Sport szüleidnek van igaza ,futni,kocogni,ha van biciklid biciklizni ingyen van

2017. nov. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A te pénzedet költöd arra, amire kell és amire szeretnéd. Mondhatnak bármit a szülők, ebbe már nincs beleszólásuk. Ha van annyi pénzed, hogy tudod segíteni őket, akkor ennyit megtehetsz, ha meg nem, akkor sajnos ez van.
2017. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!