Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos egy nőnek...

Miért olyan fontos egy nőnek párkapcsolatban, hogy párjának gyerekeket szüljön, ha ez számra számos hátránnyal jár?

Figyelt kérdés
Test megváltozása, elhízás sok esetben, nehezebb munka keresés, jelentősen kevesebb szabadidő, leterheltség-fáradtság, párjára sem fog elég idő jutni, stb.

2017. nov. 18. 08:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
21%
Undorító önző állatok vagytok. Talán a gyereket nem kéne megkérdezni, hogy világra akar-e jönni? Mi jogon döntitek el, hogy ez a világ jó lesz neki? Én szétnézek a világban, mert nem vagyok önző, és azt látom hogy egy gyerek szenvedne ilyen társadalomban, nem akarom hogy a jelenlegi világot lássa, szóval nem vállalok.
2017. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%

Eleve rossz a megközelítés, a nő nem a párjának szül gyereket akarata ellenére (ha mégis, akkor idióta).

Hanem azért szül normális esetben, mert a párjával együtt, közösen vágynak utódra, családra.

2017. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
86%
22-es! hogy kellene kivitelezni hogy megkérdezzem előtte?? És te minden anyák napján leköpöd anyád vagy hogy gondolod ezt a kirohanást???? Tényleg jobb ha nem szülsz!
2017. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyrészt nem fontos a gyerek, másrészt biztosan nem is fogok szülni.


Ennyi, a párom is tudja, ha meg gyereket akar, keres másik nőt - bár nem akar (még).

Megmondtam neki is, hogy nem szándékozom szülés után 10-15 évvel belehalni a betegségembe (amibe anya és mama is meghalt és én is örököltem)-

2017. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
67%
Örökbefogadás?
2017. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

Még nincs gyerekem, majd pár év múlva szeretnék, ha úgy alakul a párommal. Én nagyon hiú vagyok, sportolok évek óta keményen, lételemem a mozgás, már a gondolat is fájó, hogy terhesség alatt egy csomó mindent nem csinálhatok, amit most bármikor (súlyemelés, légtorna stb.), a munkámat is imádom, onnan is kiesek pár évre, DE(!) én nem gondolom, hogy ha egy pár igazán vágyik gyerekre, akkor az a gyerek ne adna annyi örömöt, hogy valamelyeset kompenzálja ezeket.


Továbbá nem gondolom, hogy törvényszerű az elhízás, csak azért, mert valaki szül. Édesanyám 3 gyereket szült és most 50 évesen is gyönyörű az alakja és a bőre is, igaz, ő is végigsportolta az életét.

Igen, kiesik majd nekem is pár hónap mozgás, de utána ugyanúgy visszatérek a terembe, egy idő után dolgozni is, a párommal most is mindent közösen csinálunk, így tudom, hogy gyerek mellett is eljutok majd sportolni, maximum nem mindennap, de valószínűleg nem is fogok vágyni erre.


Arra a részre meg már sokan kitértek, hogy nem a párunknak szülünk, ebbe nem szeretnék belemenni.

2017. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
74%
Egy nő nem a párjának szül gyerekeket, hanem önmagának.
2017. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
60%
A döntés a tiétek pároddal. Gyermeknevelés csodálatos dolog, ha most úgy érzed jó az életed, a gyerektől annyi plussz boldogságot kapsz, hogy végtelenül jobb lesz. Nem kell versenyezni, ki a jobb szülő. Mostani értékrended teljesen más lesz, a gyermeked és családod kerül a szíved központjába. Saját szüleidre is még nagyobb szeretettel tudsz majd gondolni, hisz megérted mit miért tettek ők szülőként, amikor te voltál gyerek. Gyermeket nem csak magadnak és párodnak hozod a világra, hanem szüleidnek unokát, rokonaidnak egy új családtagot, gyermeked későbbi kortársainak egy remek társat, barátot , boldogságot adsz mindenkinek, akivel kapcsolatban álltok, vagy fogtok állni.
2017. nov. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#25 Szerinted az örökbefogadott gyereknek nem fáj, ha 10-15 év múlva elveszti az anyját?
2017. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ez a teljes élet egy egészséges nő számára, a genetika is ezt diktálja, ezért olyan fontos.


Nagyon sok nő küzd azzal, hogy nem lehet gyermeke, sokaknak soha nem lehet ilyen, vagy olyan okból. Talán őket kérdezd!

2017. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!