Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak többet kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak többet kell teljesíteni egy párkapcsolathoz mint a nőknek ugyanis a nőknek az a fontos hogy fel tudjanak nézni a férfiakra és mégis a legtöbb ember párkapcsolatban van ez akkor azt jelenti hogy a férfiak jobbak mint a nők?

Figyelt kérdés
Férfiak magabiztosabbak erősebbnek dominánsak nak kell lennie esszenciális ha nincs rendbe kell lenni Boros ablak okosabbnak kell lenni hogy a nő fel tudja ránézni ezek szerint férfiak jobbak mint a nők
2017. szept. 12. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
A nők nem akarnak felnézni a férfiakra, hanem anyagi javakat akarnak tőlük kapni, ezért kell sokat teljesíteniük a férfiaknak.
2017. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Neked nem kell attol tartanod, hogy barki felnezzen rad :D
2017. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Már hiányoztál :) Hol voltál az utóbbi pár napban?

Írd meg, hogy mit szeretnél hallani, szivesen bemásolom neked. A kérdést válaszra sem méltatnám, akinek fingja nincs a párkapcsolatokról vagy anőkről és sose volt benne rész az milyen alapon kérdez ilyesmit?

2017. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Boros ablak okosabbnak


Ez nagyon tetszik, mint egy gyerekvers. XD

2017. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"mégis a legtöbb ember párkapcsolatban van"


Ebben biztos vagy?

2017. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem választanék olyan embert magam mellé, akire fel kell néznem, és a legtöbb férfit semmiképp nem tartom magamnál okosabbnak. Olyanra van szükségem, akivel hasonló az életvitelünk, közös érdeklődési köreink vannak, és egy szinten vagyunk intelligencia terén.
2017. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Kerdezo, rad max. egy majom tudna felneznj.
2017. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:
30%

Szerintem nincs igazad.

A nok folyamatosan azt hangoztatjak, hogy nekik dominans, magabiztos ferfi kell akire feltudnak nezni. Eddig stimmel, ezert nehezebb ismerkednie egy ferfinak. Nah de ha mar parkapcsolatban vannak, akkor egy no tesz bele tobb munkat, hisz o az aki jobban akarja a kapcsolatot, a tarsadalom tole varja el, hogy osszetartsa a csaladot (megha az 2 ember is) szeirnted kik ragadnak bele jobban egy rossz kapcsolatba, s pedaloznak? Akkor eltunik a hercegno attitud, elnezobbek a ferfival szemben, nehogy egyedul maradjanak.


Mikor meg fiatalabb voltam, akkor nekem volt olyan kapcsolatom, amit ma szegenylek, mert rosszul bantam szegeny exemmel, de megis velem maradt.

2017. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
gyakorold még az életet
2017. szept. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy oka van annak, hogy felnézek a páromra, Ő 187 cm, én 165. Tehát szó szerint talán. Másképp nem. És nem is akarok senkire, mert akkor az azt jelentené, engem meg lenéznek...
2017. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!