Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság mennyire fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire fontos az, hogy valakinek autója legyen, tudjon vezetni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokszor feljött mostanság, gondoltam megkérdezem. Valóban kell? Mi van, ha valakit teljesen hidegen hagy a vezetés és az autók? (Bár jogosítványa van) 25 /F

2017. aug. 13. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt Szwxualitás rovatban? Nem fontos.
2017. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A meglátásod jogos, de ezt a kategóriát olvassák a legtöbben. :)
2017. aug. 13. 18:38
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ok, kérdező, javítok: nekem nem fontos. Más dolgok fontosabbak. Remélem, érted. :)
2017. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Most még nem fontos. A jogsi az legyen meg azért, autó ráér akkor is, ha már házasság/gyerek van. Az viszont nem egy szimpatikus hozzáállás hogy egyáltalán nem akarsz. Sok minden nehéz lesz anélkül később.

22l

2017. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem ettől függ egy kapcsolat és annak működőképessége, bár ennek felismeréséhez el kell jutni egy bizonyos értelmi szintig.


Számomra nem fontos. Páromnak nincs autója, nem is tud vezetni. Én tudok, de nincs autóm. Majd szeretnék praktikusság szempontjából.

2017. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha london kozepen laksz akkor teljesen lenyegtelen. Ha egy kis magyar faluban akkor az auto fontos lesz. Es hogy hidegen hagy a vezetes, nem kifogas arra hogy ne tanuld meg. Gondolom le fogsz erettsegizni azokbol a targyakbol is amik hidegen hagynak.


A parkapcsolathoz meg nincs semmi koze.

2017. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

manapság Bp-en kívül mindenhol fontos az, hogy legyen jogsid meg kocsid.

a Pestiek is csak azért játsszák az eszüket, hogy bla bla minek a kocsi stb, mert kilépnek a panelból és max 5 perc séta után felszállnak egy BKK járműre.

de mi van azokkal akiket nem vesz körül a tömegközlekedés?

nekem pl 50 percet kell gyalogolnom a vonatig, vagy 2,5 km-t a buszmegállóig.

legjobb esetben is 1,5-2 órát elbäszok az időmből, ami kocsival leszűkíthető 15 percre.

ez csak az egyik, a másik hogy kocsival ezerszer több lehetőségetek van egy párkapcsolatban.

persze lehet szervezni buszos meg vonatos programokat, de mi van ha szar idő van, vagy nincs kedved órákat a buszon rohadni?

otthon ültük és várjátok a következő hétvégét hátha másképp alakul?

kapcsolattól függetlenül manapság egy autó már alap dolog.

mondom ezt úgy, hogy sokat buszoztam meg vonatoztam, de ha egy mód van rá soha a büdös életbe nem ülnék már fel tömegközlekedésre.

2017. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Én, akikkel ismerkedtem nőkkel, nem volt fontos nekik. Mondjuk nekem van kocsim, de jobbára csak munkába menet használom, meg amikor néha kiruccanok túrázni, vásárolni stb. Nem várták el eddig sem, hogy mindenhova hurcibáljam a feneküket. Abban igaza van a nőknek és más komolyabban gondolkodó férfiaknak is, hogy ha egyszer lesz gyereketek, akkor majd pl. -10°C-ban biciklivel, jeges úton szerencsétlenkedik a feleséged, élettársad a babával, hogy eljussanak az orvoshoz? Vagy bármi hirtelen jön az életben, gyorsnak kell lenni és pl. éjjel nem jön busz, taxi nem ér rá, mit csinálsz?
2017. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Engem abszolút nem érdekel, nálam ez nem szempont, hogy legyen kocsi... Persze nem rossz dolog ha van, én is szeretnék jogosítványt aztán majd egy autót. :-) 25/L
2017. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még. Legalább ez alatt a kérdés alatt ne ellenségeskedjünkmmár a másikkal. Köszi.
2017. aug. 13. 19:21
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!