Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek anyámmal?

Mihez kezdjek anyámmal?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt költöztem el tőle a fővárosba, egy pici vidéki faluból, ahol a környéken sem korombeli társaság, sem szórakozási lehetőség, sem munka nem volt. Amikor tudtam, mentem hozzá 1-2 napra, de nem olyan gyakran. Mostanában egyre többet iszik a barátnője szerint. Az elmúlt 1 hétben 2 alkalommal küldött el káromkodva, hogy én elrontottam az életét, stb, ne keressem, hagyjam békén,egyedül hagytam. Összejöttem egy sráccal, akivel már 1 hónapja együtt élek, az ország másik végébe költöztem érte. Itt lakhatna a környéken valahol, de nem akar, mert szerinte én a nyugdíját akarom elvenni... Mit tegyek, hogy ne igyon? Csak 64 éves.


23L


2017. nov. 21. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Felnőtt ember, ha a jó szóra sem hallgat, akkor ennyi.
2017. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon ismeros helyzet , pont ez a baj anyukammal is , es 23/lany vagyok . Ugyancsak egy fiuval elek es ugyancsak igy vadaskodik anya. Ugye mennyire fajdalmas? En is varom a valaszokat ide
2017. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Fol nem fogom az ilyen szuloket.

Inkabb orulni kene a gyerek sikerenek.

Nagyon onzo anyad van, nem bantasbol. Azt hiszi azert teremtettel, hogy az o elete legyen miattad boldog halalig. Nyilvan a maga oromere vallal valaki gyereket, de ahogy no, bele kene torodnie a szulonek, hogy nem marad orokke kisbaba, es nem fog mindig jatszani a szonyegen. Kiropult a gyerek, es azt hiszi osszedolt a vilag, egyedul erzi magat.


Szerintem, klimaxol anyukad. Eljott nala az ,, elevegeztem mindent az eletben,, kor. Van aki tudja ezt kezelni, van aki nem. Nem is kell mondanom, te anyukad melyik kategoria.

Sajnos nem latja be, hogy ez az elet vele jaroja. Segitseg kellene neki , es tobb ember aki korul veszi. ( baratno, ferj, szomszed, testver)

semmikepp ne koltozz haza, mert azzal eleri a celjat, te meg egy venlany maradsz anyad nyakan.

2017. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Apám meghalt 8 éves koromban. Amikor megszült engem, ki kellett venni a méhét, úgyhogy a szülés után jött is a klimax. Tesóm nem foglalkozik vele, nem messze laknak egymástól, és nem teszik meg azt a rövidke utat sem. El járni otthonról nem akar, hívtuk karácsonyra, anyósjelölt is szerette volna, ha jön, de nem akar, merthogy ki eteti a kutyákat, meg elfagy a vízcső, vagy bármi. Nagyon nehéz eset.
2017. nov. 21. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
64 évesen nem szokás klimaxolni. LOL
2017. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megoldható lenne,ha az állatokat etetné valaki és a téli csapot is lehetne rendezni?Anyukád mivel foglalja el magát napközben? Amikor felnőnek a gyerekeink és képesek az önálló életvitelre akkor a szülőnek üressé válik az élete!Nem a gyermekét akarja akadályozni,csak megszűnik a sok-sok éves gondoskodás,figyelem,összetartozás ami a gyermekneveléssel együtt járt.Kinél mennyi lehet ez az időszak:0 éves kortól minimum 18,ha egyetemre járt akkor 25 éves korig szorosabb,amúgy élete végéig.A nők többsége ilyenkor döbben rá mi maradt ki az életéből!Mi volna,ha segítséget kérnél anyukádtól,amiben ő profi? Nálatok megfőzné a kedvenc kajádat,csinálhatna hímzett terítőt neked vagy amivel le tudja kötni magát.Nem egészséges ha hosszabb időre lenne nálatok,hiszen neked is építened kell a barátoddal a kapcsolatodat.Be kéne vezetned az elejétől,hogy mennyi alkoholt engedsz meg anyudnak amikor nálad van,ameddig tisztának mondható a tudatállapota!!
2017. nov. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!