Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Nagyon nagy...

Most mi legyen? Nagyon nagy butaságot csináltam!

Figyelt kérdés

Ma nagyon nagy baromságot csináltam!

De előtte tudni kell,hogy a családom nem túl gazdag.Szóval a tv-ben volt egy műsor,amiben feladatok voltak,és különböző összegeket lehetett nyerni.Mindenki mondta a magáét(már akit bekapcsoltak élő adásba)de senki nem tudta az egyikre a választ(a telefonálók közül)

Az a helyzet,hogy én tudtam(többször is leellenőriztem,biztos hogy jó volt)a megoldást,éppen ezért betelefonáltam.Pedig az agyam azt mondta hogy ne tegyem,mégis a szívemre hallgattam,mert szerettem volna egy kicsit segíteni a családomnak,mert ők mindig mindenben támogatnak.Igen ám,de hiába próbálkoztam,egyszer sem kapcsoltak be!Eddig ilyet az életben nem láttam!

36x próbáltam meg,és egyszer sem kapcsoltak adásba😭.

Most kicsit jobban belemegyek:381Ft/hívás,vagyis ha jól számoltam akkor 13716Ft-ba fog fájni.Annyira rossz érzés,hogy segíteni akartam,tudtam a megoldást,de ahelyett,hogy segítettem volna,csak még nagyobb bajt okoztam.Elmondtam anyunak,aki azt mondta hogy semmi baj,majd megoldjuk,de akkor is nagyon szégyellem magamat,hiszen annak az embernek okoztam gondot,akit a világon a legjobban szeretek.

A telefonomon minden hónapban van 100perc,de gondolom ebben az esetben mindenképpen fizetős a dolog...

Már élni sem akarok.

Bőgve mondtam el anyának(aki most dolgozik)

Hiába mondta hogy nem haragszik,mégis úgy érzem hogy nem így van!

Valaki járt már így?

Most mi legyen?


2017. nov. 22. 11:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

az ilyen betelefonálós játékokkal nagyon kell vigyázni!! de gondolom most már te is rájöttél..

Otthon bevallottad,elmondtad hogy hülyeséget csináltál-de ennél többet már nem tehetsz..

2017. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Elmész 2x valami alkalmi munkára (pl. takarítás) és rendezed a telefonszámlát.
2017. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Anyud nagyon jól kezelte a helyzetet, le a kalappal előtte. Arról nem tehetsz hogy naivitásod révén bedőltél egy kereskedelmi csatorna pénzlehúzós műsorának. Azt mondom, hogy ez belefér. Ne idegeskedj, szülőként ezért nem tudnék rád haragudni, csak jóhiszemű voltál, aki segíteni akart a családjának. Szerintem épp eleget tettél, hogy bocsánatot kértél, és bevallottad, bűntudatod van.Ha elég idős vagy, akkor diákmunkázhatsz havi 2-3 napot, az is több mint a semmi.


28/F

2017. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Szórólap osztogatás?
2017. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha azt mondta, hogy nem haragszik, akkor tényleg nem haragszik. Segíteni akartál és hiába hibáztál, elmondtad neki. Ezek plusz pontok a szülő szemében. Ráadásul elég olcsón megúsztad, mégha soknak is tűnik az összeg. 13 ezer forintért megtanultad, hogy is működnek a lehúzós műsorok.
2017. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Délelőtt 11-kor te miért nem vagy iskolában?
2017. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azért nem vagyok iskolában,mert beteg vagyok.

2017. nov. 22. 11:43
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

Előttem már leírták, hogy jó pontot szereztél, hogy elmondtad azonnal. Elhiszem, hogy bánt, jó tanulópénz.


Egy bibi még van benne: ha ennyiszer felhívtad, és ráadásul várakoztattak is, akkor nem csak a hívás díját fogják kiszámlázni, hanem a ketyegő perceket is, amíg vártál a vonalban, hátha bekapcsolnak. :( Az a számla sajna nem 13 ezer forint lesz. Soha ne dőlj be többet ilyen betelefonálós játékoknak. Erre mennek rá. Naiv voltál, most már úgy is mindegy...

2017. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Ezért kellene felvilágosítani a fiatalokat, mekkora rusnya átverés ez, hihetetlen, hogy ezt megengedik a mai világban. Ez jó lecke volt neked csak épp az anyagi része kényelmetlen. Sajnálom.
2017. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Anyukád tudja, hogy jót akartál. Sok felnőtt is beveszi ezeket a becsapós műsorokat, szándékosan viszonylag egyszerű kérdéseket tesznek fel és rossz válaszokat adó hívásokat kapcsolnak be.


Tanulópénz. Én azt szoktam mondani, hogy okos ember tanul a saját kárából (olyat még nem láttam, aki más kárából tanult volna), máskor nem fogsz bedőlni hasonlónak se.

2017. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!