Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap három hetes babámmal...

Tegnap három hetes babámmal elmentünk egy plázába venni neki pár dolgot. Butaságot csináltam, túl korai volt?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva már nagyon kivoltam az állandó itthonlét miatt és azt gondoltam, hogy neki is jót tenne, ha kimozdulnánk. Csak utólag ma olvastam róla, hogy mikor lehetett volna emberek közé vinni és mindenütt 6 hetet, 2 hónapot írtak.
2017. nov. 20. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem csináltál butaságot, mi segítség nélkül voltunk, ezért muszáj volt már 1 hetes korában vásárolni mennünk. 13 hónaposan volt először beteg. Szóval nem gondolnám, hogy ez gond lenne.
2017. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Egy hetes volt a kisfiam mikor a doktornő javasolta hogy napos időbe nyugodtan vigyük ki, nem hiszem hogy bármi rosszat tettél.
2017. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

A 3.al 1,5 hetes koratol naponta jartam oviba,suliba,boltba.

Kutya baja sem lett.ne aggodj ezen.nem csinaltal semmi rosszat.

2017. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nagyon sokan vannak, akiknek eleve muszaj emberek koze vinni a pici babakat, ahogy a valaszokbol is latod.

Pl masodik gyereket mar en is vittem nagyon hamar, mert a testveret vinni-hozni kellett es a ferjem dolgozott, a bevasarlast is en inteztem ezzel egy idoben.

Max annyi volt, hogy amikor orvoshoz kellett mennem, akkor kertem segitseget, mert orvosi rendelobe, beteg emberek koze direktben nem akartam bevinni, ha nem muszaj.

De pl az elso gyerek anno egy igen komoly influenza szezon kozepen szuletett, ot akkor nem igen vittem zart helyre, buszozas helyett inkabb setaltunk, a bevasarlast pedig ugy inteztuk, hogy a ferjem ele mentunk munka utan, o kint maradt a gyerekkel, en pedig bementem vasarolni.

De az tenyleg amiatt volt, mert jarvany volt, nem akartam kockaztatni.

Most errol nincs szo az esetedben. Szerintem semmi rosszat nem csinaltal.

2017. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Mi 5 hetessel mentunk boltba, csomo dolgot nemtud a parom mit vegyen.vagyis nem tudott , muszaj volt mennem igy mentunk hármasban (tesco) tehat nagy bevasarlasra. Vagy 40percet ott voltunk, annyi h sorba allt parom addig en mar kimentem a levegore a gyerekkel. Semmi baja nem lett
2017. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem hogy bajt csinàltàl,de én ilyen picin nem vittem volna ilyen helyre.
2017. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!