Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Óriási butaságot csináltam,...

Óriási butaságot csináltam, hogy mondjam el otthon?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan szégyellem ezt az egészet, de nem tudom, már kihez forduljak...

Szóval, a sztori a következő, a keresztanyum Indiában él, és már nyáron meg volt vele beszélve, hogy november közepe fele kimegyek hozzá, egy barátnőmmel egy hétre. Ez meg is történt, egy hete jöttünk haza, viszont... Az utazás előtt kb 2-2,5 héttel neten megismerkedtem egy félig indiai-félig török pasival. Idősebb nálam (25 éves), modellkedik, tök véletlenül találtam rá, Instagramon belájkoltam egy képét, ő pedig, mivel az fb adatlapom ki van írva, ott rámírt, és elkezdtünk beszélgetni. Elég jóba lettünk, a vége fele már flörtöltünk, meg elég pikáns üziket váltottunk, és ugye én mondtam neki hogy megyek Indiába. Ő teljesen megörült, és mondta hogy mindenképpen találkozzunk. (ugyanabban a városban lakik, ahol a keresztanyum). Én belementem, gondoltam nem lehet baj, ott pedig egyik este elmentem a barátnőmmel arra a helyre, ahol megbeszéltük a talit. Ott is volt, pár haverjával. Baromi jól elvoltunk, konkrétan izzot közöttünk a levegő, és (innentől jön az a rész, hogy nagyon buta voltam, ns kövezzetek meg, könyörgöm) megkérdezte, hogy nem akarok-e kicsit kettesbe lenni? Én úgy éreztem, már hulla szerelmes vagyok, ittam minden szavát és fejvesztve mentem utána. Az a hely, ahol "kettesben akart lenni", egyébként a lakása volt, de még itt sem kapcsoltam, sőt, akkor sem, mikorodaérve kb azonnal elkezdett vetkőzni, meg vetkőztetni. Nem érdekelt, vagyis nem vettem a jeleket, ott állt előttem az álompasi, a kreol bőrével, a gyönyörű mosolyával, a 10/10-es testével...csak ott esett le a dolog, amikor a vártnál erőszakosabban nyúlt hozzám. Tudom, hogy ezek nagy szavak, de tényleg az a szitu volt, hogy esélyem se volt, holott nem úgy indultam neki az egésznek, hogy még ma lefekszem vele. Pedig pont ez történt, (vagyis inkább, lefektetett, talán egy "picivel" jobban akarta mint én) ráadásul bármiféle odafigyelés, gyengédség, a legrosszabb viszont hogy védekezés nélkül. Az egyetlen, rohadt szerencsém az volt, hogy nem lakott messze a helytől, ahol találkoztunk, oda visszataláltam, és még ott találtam a barátnőmet...

A keresztanyumnak elmondtam mindent, még ott, a hét folyamán elvitt a saját orvosához, amikor hazajöttem, itthon is elmentem, szerencsére megúsztam bármi baj nélkül... De azóta nem bírok élni.

Nem alszom, mióta hazajöttünk, ahogy becsukom a szemem, azt a helyzetet látom magam előtt, már anyu is észrevette hogy valami nem ok, tudom hogy tudnia KELL erről, de nem tudom hogy mondjam el neki, borzalmasan kétségbe vagyok esve..

Lehet kimoderálnak emiatt de tényleg nem tudom már, hova forduljak..

17L


2015. dec. 8. 22:16
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
16%
Most figyelj nincs benne semmi. Elmondod anyud anyudnak h megismerkedtel ez ido alatt egy férfival. El kezdesz rola mesélni. Ha rosszul fogadja akkor pedig nem meséled tovább h le is feküdtel vele. :) tenyleg nincs semmi ne aggódj :)
2015. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
58%

ha jól értem nem erőszakolt meg. miért nem szóltál a védekezés miatt? ez volt a legnagyobb hiba a dologban. legalább esemény utánit vettél be? a másik dolog,meg a nemi betegségek. nem mindent lehet kimutatni 1 hét után. imádkozz,hogy ne legyen semmi baj.

anyukádnak te tudod,hogy elmondod -e. ha jó a kapcsolatotok, akkor mondd el mindenképpen.ha a keresztanyukádnak elmondtad,akit gondolom kevésbé ismersz,mint anyukádat,akkor anyukádnak is el kéne. de ami megtörtént megtörtént, már nem változtat rajta.


szinte mindenki csinált már hülyeséget kamaszkorában. nekem is volt egy estém 17 évesen egy buliban, amikor erősen ittas állapotban kimentem kettesben egy pasival. egyből nyomta a kezembe a **-át meg menni akart tovább is. de volt annyi eszem, hogy nemet mondtam, hiszen ki tudja milyen betegsége van, valamint terhes se szerettem volna lenni.

de ha kicsit erőszakosabb lett volna,vagy kevésbé vagyok ott a tudatomnál,akkor megtörtént volna a baj.

utólag sajnos könnyű okosnak lenni.

próbáld magad túltenni rajta, ha kell beszélj pszichológussal erről,vagy csak hívd fel a lelki segély szolgálatot.

de ne teregesd ki ezt a barátaidnak,mert ki tudja hány ember fülébe jut majd el. ha beszélni akarsz róla, csakis megbízható embernek mondd el szerintem!

ez nem az a történet amit a portfóliódba írnál.

a nőgyógyászt meg keresd még fel párszor,hogy biztos nem -e történt baj

2015. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%

nem kell ezen mit szégyellni. elofordul az ilyen :D

nem kell semmit se mondanod, senkinek sem.... ráérsz ezzel a torténettel elohozakodni ugy 20 év mulva is.

2015. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%

Így van, nincs ezzel semmi probléma. Egyszer előfordul, sőt mindenki rengeteget hibázik élete során.

Én őszintén a sztorid elején azt hittem, hogy a végén kiderül, terhes lettél tőle. Na, látod? Rosszabb is lehetett volna. Élvezd az életed, mert most van az a kor amikor megteheted (azért okosan).

A nemi betegségeket illetően pedig tényleg figyelj oda jobban magadra és menj most vissza gyakrabban ellenőrzésre. Legközelebb meg védekezz, ha szexuális kapcsolatba bonyolódsz - nem gáz ha lánynál is van gumi.


Anyukádnak nem muszáj mindenről egyből (vagy egyáltalán) tudnia. Minél inkább felnőtté válsz, annál kevesebb dolgot fogsz vele megosztani.

Lépj túl rajta és éld az életed.

2015. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

Felesleges elmondani, ez már a múlt, nem lehet nem megtörténtté tenni.

Annyit érnél el az egésszel, hogy a szüleid csalódnának benned és esetlegesen kiváltanál egy balhét.

2015. dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%

És angolul beszélgettetek?

Nekem kicsit kamu szagú ez az egész, de ha igaz, akkor tényleg nagyon veszélyesen élsz. Visszafordíthatatlan következményei lehetnek egy ilyen kis botlásnak mint pl.: AIDS.

2015. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Már megint a 17 éves kiscsaj kamuzik? Igen, indiai szupermodellel szexeltél egy iskolaidőben történt Indiai kéjutazáson, amire a barinővel mentél. Még mindig apád ügyvédi irodájában fogsz dolgozni? A luxusprosti barátnőd pesti lakásában laksz? Jó móka volt a nagyitól megszökni külföldre a barinődet megmenteni?

Komolyan, nevetséges vagy. Ennyire unatkozol?

2015. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
Indiàban èltem,itt te mellè nyultàl a kamuzàssal... meg pont török-indiai...Elhiszem..
2015. dec. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
38%

Két dolgot tehetsz:

1) Vagy hazudsz, és mindig gyomorgörccsel nézel a szüleid szemébe

2) Elmondod őszintén, ők jól leszidnak, hogy hogyan lehetsz ilyen felelőtlen, de utána megkönnyebbülsz.


Lehet, hogy felnőtt, érett nőnek hiszed magad. Na majd most kiderül, mennyire igaz. Amúgy terhes sem vagy?

2015. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%
Majdnem felnőtt vagy, nincs közük a szexuális életedhez. Én a helyedben egy teljes szűrésre elmennék, pl. a HIV vírust nem lehet megállapítani csak hetekkel később. Remélem, hogy nem lett baj. Óvszer nélkül soha senkivel, csak akit ismersz!!! Hiába volt az a pasi csak pl 2 nővel, ha abból a kettőből az egyik összefeküdt egy beteggel. Jobb vigyázni.
2015. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!