Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, mit tegyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mit tegyünk hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Szóval pénteken kimondta barátnőm, hogy legyen vége, de ő majd még a szakítás után beszélni akart... persze én mondtam neki, ha szakítunk, akkor nem akarom vele tartani a kapcsolatot. Ez persze nem tetszett neki. Pénteken szakítottunk, azóta nem beszéltünk. Nekem már kezd nagyon hiányozni... Mikor irjak rá? mikor irjak neki valami levelet, vagy sms-t? Olyan üresek a napjaim... Ma lesz a 4. napja hogy nem beszélünk. Nem sok...de úgy váltunk el, hogy ő is szeret, én is szeretem, de ő inkább nem kínoz tovább hogy mellettem az exe-t hiányolja. Vagyis nem is őt, hanem az érzést... Fél év alatt 2 kis vita volt, de mindig azért, mert nem akarta elmondani hogy most mi volt a baj, mi nem tetszett neki, mikor megkérdeztem, akkor meg fel volt háborodva... Nem akart megváltoztatni mert akkor az nem én lennék. Biztos neki is hiányzok, és talán rájön, hogy nem kellett volna szakítanunk. Csak mennyi idő kell? Ami idő alatt még hiányozhatok, de nem lép túl rajtam...?? Hogyan nyerhetem vissza azt hogy szeressen? fél évből azt mondta 4-5 hónapig szeretett /bár látszott is, míg az ex be nem kavart/, és mikor elkedett exe-vel beszélgetni, feljöttek a régi érzések, és ez lett belőle. Segíítsetek!!! 19F 19L
2011. aug. 9. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha elküldted az elején, mikor beszélni akart veled, akkor most már hagyd a pitsába. Ne zaklasd, ne tépd fel a sebeit!
2011. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem akartam, hogy szakítson, azóta nem beszélünk, de nekem nagyon hiányzik. Azóta csak szenvedek, és mikor utoljára találkoztunk, látszott hogy bánja... és biztos neki se jó. Exével nem akar új kapcsolatot mert távkapcs lenne, csak az érzés hiányzik neki... Ennyire megbízok benne ezekután is...
2011. aug. 9. 22:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak már vége
2011. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem az elején küldtem el, még beszélgettünk róla pár napig, bár semmi okosat nem tudott mondani a sok kérdésemre. 3 napi megbeszélés után küldtem el, mert már nekem volt nagyon rossz.
2011. aug. 9. 22:52
 5/14 DiMalto ***** válasza:
tapasztalat: ha valaminek vége akkor annak vége nem kell eröltetni!! ha esetleg ujbol össze jöttök az már úgy sem fog sokáig tartani!!!
2011. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mi van azzal a pár kivétellel, akik szakítás után összejöttek, és azóta is boldogak? jobb a kapcsolat mint előtte?
2011. aug. 9. 22:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgas azokra, akik azt mondják, hogy nincs értelme újrakezdeni.

Azokra se, akik azt mondják, megéri.

A SZÍVEDRE hallgass.

Minden ember, helyzet és kapcsolat más és más, lehetséges, hogy boldogabbak lennétek együtt.

Akik töltöttkáposzta szindrómában szenvednek, a saját sikertelenségük miatt mondják, vagy csak szimplán pesszimisták, vagy esetleg nem hisznek benne. Ergo nekik nem éri meg. A szerelem talán nem volt elég nagy.. Vagy igen, csak kitudja, valami mégsem működött.

Ha neked ő volt az igazi, miért ne küzdhetnél érte.

Egyáltalán van olyan, hogy igazi?

Kitudja.

De ha szereted, keresd meg.

És még valami: ne félj szeretni, és kimutatni azt.

A szerelemben nincs ultimátum, félelem, vagy megalázkodás.

2011. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

23.10-es vagyok, még annyi, hogy akkor is, ha ez nem kölcsönös. Ennyivel egészíteném ki.

Remélem hasznos volt.

2011. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen! Köszönöm szépen! :(
2011. aug. 10. 05:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Vegul mi tortent,kedves kerdezo?
2011. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!