Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítottunk a völegényemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a völegényemmel 2 hónapja, Mikor fog elmúlni azaz érzés hogy féltékeny vagyok ha mással látom és majd meg örülök a tudattól, hogy ö más lányokkal ismerkedik? Mikor leszek túl rajta? 4 évig voltunk együtt

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincs esély a békülésre? Miért szakítottatok?
2010. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős... Azzal a különbséggel, hogy az én volt pasimnak már van is csaja és még csak 3 hete szakítottunk. Nekem az egy kicsit segít, ha meditálok, és közben mondogatom magamnak, hogy szeretnivaló vagyok, és nekem a legjobb jár úgyis mindenből. Szereted még?
2010. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk mert nem müködött, másképp gondolkozunk, egyszerüen nem ment. sokszor ujrakezdtük. már biztos nem fogjuk. csak annyira szeretnék tullépni rajta. Igen azt hiszem még szeretem, idén lett volna az esküvönk és babát terveztünk. Mikor leszek tul ezen? szörnyü érzés és igazábol nem is értem , mert ahogy írtam nem szeretném ujra kezdeni, mert tudom nem megy, de akkor miért nem tudok tullépni?
2010. máj. 16. 19:26
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Meddig voltatok együtt?
2010. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Olvass.

"4 évig voltunk együtt"

2010. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy milyen jó, hogy mégsem volt meg az esküvő, és nem a szertartás után 3 hónappal szakítottatok. Így mindkettőtök jobban járt (és ahogy írod, ezzel te is tisztában vagy). Egy ideig még nagyon rossz lesz, az biztos. Ha már kellően erősnek érzed magad, járj el barátnőkkel, barátokkal bulizni, moziba, teázni, bármit, ami elvonja a figyelmedet!
2010. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne siettessed a dolgokat. Ez a szép a szerelemben. Szenvedsz érte, hogy meglegyen, szenvedsz érte, hogy elmúljon. Valamennyien átestünk ilyenen, több alkalommal is. Aztán egyre könnyebb lesz. A hatodiknál csak legyinteni fogsz. De az első a legmaradandóbb...

2010. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen, már voltam párszor bulizni. akkor jó is ,kikapcsolódom, de az csak pár óra. uj kapcsolatra még egyáltalán nem vagyok nyitott
2010. máj. 16. 19:42
 9/18 A kérdező kommentje:
tul leszek rajta?
2010. máj. 16. 19:45
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

szia!


szerintem ez emberfüggő. én az egyik előző barátommal másfél évig voltunk együtt és minimum fél év kellett ahhoz hogy ne gondoljak rá.. következő barátommal csak 3 hónapig, és eszembe se jutott utána :)

a lényeg hogy szerintem 4 év nagyon hosszú idő, ha sokat gondolsz rá, annál rosszabb lesz.. egy kis idő kell a "gyászhoz", de ha már végleg vége, akkor menj le barátnőiddel bulizni, kezdj el tanulni valami újat (pl nyelvet vagy tanfolyamot), vagy kézimunkázz, csinálj olyat ami eltereli a gondolataid... annál gyorsabb lesz a felejtés!!


remélem hasznosnak ítéled!

2010. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!