Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek megazakad...

Van itt olyan akinek megazakadt a testvérével a kapcsolat és nagyon nehéz feldolgoznia? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a törtènet, hogy testvèrem baràtnöje "nem kedvel" engem es a csalàdom.többször probàltuk hogy legalabb maradjunk meg egymàs mellett (nèha talàlkozni, csak tartani a kapcsolatot) viszont valahogy ezt nem birja ki ès folyamatosan provokàlja a veszekedèst. Èn nem megyek bele, nincs erre se türelmem sem idöm..inkàbb hagyom az egèszet annyiban. Màr ott tartok, hogy ne is talàlkozzunk többet.Viszont az meg nagyon nehèz.
2017. nov. 28. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Jelen

Csak féltestvérem régeben is keveset találkoztunk, elköltöztek egy másik városba, 5 éve nem láttam

2017. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Oo, nagymamam.

Amikor haldoklott az edesanyjuk a testvere elvitte magukhoz apolni es mamamaf kizarta kb a hazbol, hogy ne tudjon az anyjaval beszelni, segiteni neki es ove legyen az orokseg. Temetes ota nem is talalkoztak, max szembejottek egymassal. Es ennek mar kb 20 eve😀

Amugy mamamat nem erdekelte az orokseg, de szerintem mindenkinek fontos, hogyha haldoklik az edesanyja, akkor mellette lehessen az utolso pillanatokban

2017. nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen , tesommal nem beszelek kb 25 eve, de semmin nem vesztunk ossze. Csak egyszeruen nem beszelgetunk, ha szuleimnel veletlenul talizunk 5 evenkent kb, akkor csak annyit mondunk egymasnak, szia. Ennyi. Par eve szerettem volna ha visszaigazol fb n karacsonykor, mivel szeretet unnepe. En probalkoztam de nem lett belole semmi, ugyanugy mint masik alkalomkor sem. Hagyom az egeszet, ha o nem akarja. De ez azert a szulokon is mulik, mert nalunk ez a baj.
2017. nov. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi sem vesztünk össze, csak az ünnepeken kívül egyszerűen nem keressük egymást. Akkor elbeszélgetünk, hogy kivel mi van, aztán fél évig megint nem is keressük egymást, pedig megvan a telefonszáma.
2017. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy vagyok, a sógornőm, ellenem hangolta a bátyámat. Persze a bátyám is olyan hogy egy csicska , tutyimutyi alak. Hogy ez miért jó nekik , azóta se tudom.

Az hogy egy évben egyszer ne birnának ki egy ünnepet , nem értem.

2017. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Anyam tobb mint 5 eve nem talalkozott a batyjaval.

Mama se tartotta a kapcsolatot az occsevel mert hazudott meg lopott es alkoholista is volt.

2017. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehéz feldolgozni, de el kell fogadnom,hogy csak nálam müködött a testvéri szeretet.
2017. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk kompatibilisek. Semmi nagy dolog nem történt. Anyánk meg kelti bennünk a bűntudatot, de annyira nem tudunk beszélgetni, hogy borzalom.

Én próbálom, de ő zárkózott velem és anyával, lehet érte valami trauma amit soha nem mondott el.

A feleségét bírom, jó hogy egymásra találtak.

Nekem a bátyám egyébként túl magasra teszi magának és mindenki másnak a lécet és ez nagyon idegesítő. Meg odáig van az összes rokonunkért, akik letojtak minket 15 évért, azért is, mert "hát család".

Szóval ezért, meg mert felém nulla empátiával rendelkezik és beszélgetni se tudunk, abszolút nem hiányzik a társasága.

Vőlegényem huga bezzeg a legjobb fej a világon. Bárcsak ő lenne az igazi tesóm :D

2017. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Làtom sajnos nem vagyok egyedül ezzel a problèmàval... eddig nem sikerült elfogadnom, pedig tudom, hogy azt kellene. Amugy kedves 5-ös vàlaszadò, amit ìrtàl az akàr az èn vàlaszom is lehetne. Nàlunk ugyan ez a helyzet....
2017. nov. 29. 17:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezt szerintem nem is Lehet feldolgozni
2017. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!