Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyukám a másik...

Szerintetek anyukám a másik nemhez vonzódik? Kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, még a családommal élek együtt biszexuális hajlamaim vannak. Úgy hallottam, hogy a nemi identitás örökölhető, bár nem vagyok biztos benne. A lényeg az, hogy nagyon sok mindenre rájöttem anyukámmal kapcsolatban. Először is mint megtudtam anyukámat születésekor fiúként várták, és ezt akarták a szülei, így ez a gyerekkorára is kihatott mindig ezt hangoztatták neki, illetve rövid, kimondottan fiús frizurája volt, amit a képeken láttam. Ezenkívűl nálunk egyfajta családfő szerepet tölt be, ő kezel minden pénzügyi dolgot, hivatalos ügyeket ő intéz, mindig az ő szava érvényes, valamint apukám volt számára az első párkapcsolat. Lassan már 10 éve nem alszanak együtt apukámmal. Szerintetek ez valami jel?

2017. nov. 3. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem. Csak egy kicsit férfiasabban vuselkedik, mivel kihatással volt rá, hog fiút vártak.helyette.
2017. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert te az vagy, még nem mindenki tagja a klubodnak.
2017. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Fogalmam sincs, de nem mindegy?


Ha meg nem mindegy, akkor felnőttek vagytok, egy megfelelő lélektani időpontban kérdezd meg! De előtte meséld el neki bevezetésképpen a hajlamodat, akkor lehet könnyebben megnyílik.

2017. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
A magyar háztartások jelentős részében a feleség/barátnő az, aki vezeti a pénzügyeket, és intézi a hivatalos ügyeket. Nem tartom helyesnek, de attól még berögzült szokás. Az egyenlő teherelosztásban hiszek. Nekem is anyukám szava volt a döntő, legyen szó bármiről, de ez édesapám leszarom stílusa miatt volt. Ez alapján amiket leírtál, nem kell rosszra gondolni. :) Sok magyar édesanyára jellemző ugyanez a viselkedési forma.
2017. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

3-as folytatás


... mondjuk, hogy nem alszanak együtt apáddal, az semmit nem jelent, mi sem alszunk együtt a férjemmel, pedig heterók vagyunk, mert ő horkol, ... bár szerinte én is.:)

2017. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
64%
Ez sajnos egy jelenlevő jelenség olyan kapcsolatokban, amik ilyen hosszú ideje tartanak már. (Szüleimnél is) Az, hogy anyukád az irányító a családban, az valóban abból fakad, hogy milyen volt a gyermekkora, illetve, ő milyen mintákkal találkozott gyermekkorában. Viszont kétlem, hogy ezek miatt arra kell következtetni, hogy a másik nemhez vonzódik. :) Akkor sztem nem lenne együtt apukáddal.
2017. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nagyszüleim állandóan mesélik, hogy a 2 nagynéném után anyumat fiúnak várták. Lány lett. Papám mégis úgy nevelte mintha fiú lenne. Focizott, karatézott, mindig rövid haja volt, és anyum még ma sem hord ( elmondása szerint soha nem hordott) szoknyát. Anyum a fiús nevelésének köszönhetően ma domináns egyéniség. Ami a szívén az a száján. Simán leáll bárkivel vitatkozni még akkor is ha kétszer nagyobbak nála. Anyum a pénztáros, ő kezeli a pénzt. A munkahelyén is vezetőbeosztásban dolgozik, és a férfi kollégái szerint keményebb mint bármelyik férfi. Ja, és, hogy tudd: Papám akarata volt, hogy anyum nőként hegesztő legyen. Szóval férfias szakmája van. Anyum életében 2 férfi volt. Apám, és a nevelőapám.

De ennek ellenére nem leszbikus, eszébe sem jut úgy nézni egy nőre. Csupán csak nevelés hatására lett olyan amilyen.

Attól, hogy valaki rövid hajú, vagy erős jellem, nem jelenti azt, hogy leszbi lenne..

2017. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Leszbikusként válaszolok.

Kicsit furcsán hangzik hogy biszex létedre ilyet mondasz, hogy "hajlamaim", nem tudom, számomra ez nagyon homofób és lekezelő stílusú szó.

De ha még van is biszex hajlamod (ami szerintem csak divat nálad...) akkor se kell azt gondolni hogy egyből mindenki az, csak mert fiúsabb, vagy határozottabb. Én nőies vagyok de folyton irányítani akarok. Hoppá. Akkor én mi vagyok? Igazából heteró csak eddig nem tudtam róla?

Hadd legyen mindenkinek (anyukádnak is) olyan stílusa amilyet akar, ami tetszik neki, ettől még nem kell azt gondolni hogy "hajlamai" vannak...

2017. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem biszexuális az anyukád. Ha egy nővel látnád csókolózni, na akkor már esélyes lenne.
2017. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Szerintem egy 20 évesnek a saját jövőjét kell kialakítani, nem a szülei viselkedését kielemezni; azt már multidőbe kell tenni.
2017. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!