Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszekedtem a férjemmel. A...

Veszekedtem a férjemmel. A helyzet az, hogy úgy üvöltött mint a sakál. És a legjobban az zavar, hogy a szomszédok hallották. Hülye vagyok mi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek sokat, ha bármi konfliktus felmerül, azt azonnal beszéljétek át, akkor nem halmozódik fel bennetek annyi feszültség, hogy üvöltözés legyen a vége.
2010. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%

Akkor te olyan vagy,mint én,mert mindig azt mondom a férjemnek,ha vitazunk,na most jó,hogy meghallottak,hogy vitazunk.Csak az a baj,hogy vannak rossz indulatu emberek és mar egy kis hangoskodas miatt rasütik az emberre,hogy rosszul élnek biztosan egymassal. Az ember,ha nem ért egymassal szót valamiben,akkor nagy zajt is tud csinalni.

Nem vagy hülye,ugyanugy ,mint én:)

2010. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
az hogy hangosan üvöltött megesik. inkább így vezesse le az indulatát minthogy megüssön. az meg hogy a szomszédok mit gondolnak kit érdekel. nyugi náluk is volt már ilyen.
2010. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
:D Nem csak ti veszekedtek és ordibáltok a világon.
2010. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
A szomszédokkal nem kell foglalkozni. De az ilyen üvöltözés tényleg általános és normális dolog?? Én 35 éves koromig nem tapasztaltam ilyet, pedig voltak kapcsolataim addig is, és mikor az akkori párom először így ordított velem, én majdnem idegösszeomlást kaptam.. Ez még megismétlődött párszor, a vége mindíg az lett hogy nyugtatót kellett bevennem. Azóta inkább hallgatok, mert én ezt nem bírom elviselni idegileg.
2010. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az. Ne veszekedj. Költözz el pár napra, hátha ...
2010. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A szomszédban minden olyan idilli. És igen szégyellem magam, ha ezek után az utcára kell lépnem, habár tudom, hogy nem kellene foglalkoznom , hogy ki mit gondol.

Én is temperamentumos vagyok és lobbanékony. A férjem azt mondjam , hogy ne dőljek be a látszatnak mert a szomszédok csöndesebben élnek.

2010. jún. 4. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!