Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már nálatok végrehajtó...

Járt már nálatok végrehajtó olyan házban ami nem a tiétek és a neveteken sem volt semmi?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak ilyenkor? Szétnéznek a házban vagy csak megkérdezik mi az enyém meg mi nem?
2010. jún. 1. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még nem járt. De ha kimegy valahova,akkor neked kell hiteltérdemlően bizonyítanod,hogy milyen ingóság a tiéd.(Nevedre szóló számla stb.) Ha ezt nem tudod megtenni,akkor lefoglalhatják.
2010. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
a végrehajtók bekaphatják ....
2010. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy ismerősömnél kölcsönben volt egy dvd lejátszóm akinél albérletben lakott egy lány a lánynak lefoglalták a cuccait nagy tartozása volt és mivel senki nem tudta bizonyítani h a lejátszó nem az övé azóta se láttam....
2010. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én szülőkkel lakom, minden az ő tulajdonuk, itt semmi sem az enyém (ágyon, asztalon, polcon kívül) Nehogy már még én bizonyítgassam h semmi sem az enyém...különben is hogy tudném már azt bizonyítani h tegyük fel 20 évvel ezelőtt vett apám egy tv-t és az az ő nevén van...pff...ennyire nem lehet gáz a dolog.

Olyan is írjon akinél volt már ilyen, köszi!

2010. jún. 1. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a szüleidröl van szó, akkor nem tehetsz semmit, mert csak az a tied, ami személyes tárgy (ruhafélék, iskolai dolgok), a TV, hifi, gép, telefon az övék, és minden további nélkül le lehet foglalni.
2010. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szétnéz,felvesz egy jegyzőkönyvet és közli veled,hogy bármi a nevedre kerül ezek után vagy gyermeked nevére joga van behajtani.Közli már nincs elévülési idő,majd aláiratja veled ,hogy ott járt.
2010. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

08:57-es ezeket tapasztalatból írtad? Mert eddig a te válaszod tűnik a legvalószínűbbnek a kérdésemre.


Amúgy a szülők dolgait nem hinném hogy lefoglalhatják, nekem ahhoz semmi közöm.

2010. jún. 2. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...Ha semmi sem az enyém,csak a tartozás,akkor nem foglalhatnak le semmit,ugye?
2010. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én írtam 8.57-kor.A szüleidtől semmit csak a te gyerekedtől.Ezt nemrég vezették be,mert legtöbben a saját gyerekükre iratnak mindent,hogy ne a nevükön legyen.Bár ebbe nem tudom mi a poén!!Nem sokat szöröztek,mondjuk nálunk albérletről van szó.Megmutattuk a bérleti szerződést,mást nem is kértek.Megkérdezték mi a mienk.A régi tizenéves kocsikkal se foglalkoznak,mert nem tudnak vele mit kezdeni.A neveden levő számládat is letilthatják ha arra kerül a sor.
2010. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem hogy iratokba bele szoktak nézni, vállalkozás papírjaiba? Szobákba bemennek körülnézni? Vagy ez csak a riogatás része hogy akár szekrényt is kinyitogathatják?
2010. jún. 2. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!