Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem enged el koncertre...

Anyukám nem enged el koncertre! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hónapok óta spóroltam h megvehessem a jegyet az Elton Jhon koncertre,erre ma anyám közli h nem mehetek,mert akkor kel la hugomra vigyázni,mert neki osztálytalálkozója lesz.

Nem igazságos!


2010. jún. 1. 23:14
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
82%
Baby sitter? Vagy mér nem viszi magával a húgodat? Esetleg egy szomszéd? Nagyszülők? Apuka? Vagy egy barát/barátnő? Senki sincs? :(
2010. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
76%
Mivel mind a kettő olyan esemény, ami nincs minden héten, ( és gondolom mindkettő különleges fontosságú számotokra ) ezért javaslom, hogy próbáljatok találni egy személyt ( nagymama, szomszéd néni, akárki ) aki tud vigyázni a kislányra.
2010. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
86%

Nem szép anyukádtól, hogy ingyen bébiszitternek használ téged. Persze, az normális, hogy időnként vigyázol a tesódra, de ha neked előre lebeszélt programod van, igenis az ANYA feladata a kisebbik gyermeke felügyeletét megoldania, és nem kihasználnia azt, hogy a nagyobb testvér kéznél van. Szerintem ez nagyon csúnya dolog tőle.


(egy 30 éves anyuka)

2010. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen.. biztos van nagymama,vagy anyukádnak valami barátnője,aki beválallná a tesódat.

Az normális,hogy néha-néha rádbízza,de neked is fontos ez a koncert. Ő akart gyereket,nem te.. szóval valahogy beszéld meg vele :)

2010. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
81%
Na szép kis anyuka, az utolsó perc előtt közli, nem mehetel el, mert vigyázni kell a tesókára. Én ilyen esetben minden követ megmozgatnék, hogy a tesókára egy éjszaka vigyázzon valaki.
2010. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves a hugid? Lehet, hogy itt az ideje, hogy "kiszervezzétek" egy barátnőhöz ottalvós játékra. Egyszer hirtelen a férjemnek és nekem is egyidőben kellett néhány napra külföldre mennünk a munkánk miatt. A gyerkőc addig egy kedvenc ovis barátjánál aludt és ők vitték oviba is. Sokáig emlegette, hogy sűrűbben kellene elutaznunk :=) miközben minket majd' szétvetett az aggodalom. A kisbarát szüleinek pedig vittünk egy doboz bonbont és néhányszor meghívtuk a kicsit magunkhoz is 1-1 ittalvós játékra, így el tudtak menni színházba. Hidd el, van megoldás, csak keresni kell, sokaknak okoz gondot egy-egy ilyen helyzet. Csak adj anyudnak ötletet, a megoldás már legyen az ő feladata!
2010. jún. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
60%
Anyukád csak félt téged,azért megy osztály talira,mert ezzel kész tények elé állított.Biztosítani kellene arról,hogy minden rendbe lesz és,hogy a koncert nem megismételhető és nagyon fontos számodra.
2010. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
62%

Ez tényleg nem szép!!!

Próbálj keresni egy bébiszittert arra az időre.

Az is pénzbe kerül, de sokkal rosszabb egy koncertet kihagyni. Én is nagyon szeretem a koncerteket, és főleg, ha már megvan a jegyed, kész pénzkidobás nem elmenni.

Mindenképp oldjátok meg, mert az osztálytalálkozó sem fontosabb, ráadásul nem a te gyereked, hanem az övé, neki kell megoldania, nem neked.

2010. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
0%
Tedd azt,amit anyukád mond.
2010. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
0%
Miért az igazságos,hogy nem megy osztálytalálkozóra,hogy te koncentre mehess?
2010. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!