Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha Anyukám serint...

Mit tegyek ha Anyukám serint még kicsi vok ahhoz hogy Copy Con koncertre menjek? 12/f

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
12 évesen persze, hogy kicsit vagy! Várj még pát évet ;)
2010. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el a véleményét, mert tényleg kicsi vagy. Mellesleg szép dolog, hogy nagy A-val írod Anyukádat :)
2010. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Istenem, Copy con! Az a régi DOS-os korszak!
2010. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
keress egy felnőttet,akikben anyukádék megbíznak,és nem ciki neked vele megjelenni,és az se baj,ha esetleg ő is szereti a Copy Cont!!Én imádom,pedig 24 vagyok!Hajrá!Vagy kérd meg anyudat/apudat,hogy vigyen el,nem ciki,én is elvittem magammal régen!!!
2010. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jajjj egyelek meg de kis aranyos vagy:D:D:D hát tényleg kicsike vagy de ha esetleg van nagyobb tesód unokatesód kérd meg h kísérjen el és anyudék úgy biztosan elengednek:) vagy ha valamelyik szülő visz el:) Hajrá :)

18L

2010. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sexylady ***** válasza:
pafe?:D
2010. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ.Igaz hogy kicsi vok de naon el akarok menni.Megpróbálok megkérni valami nagyot akiben a szülők megbíznak hogy vigyen el:)Köszönök minden választ.
2010. máj. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!