Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is hangzavar van ha...

Nálatok is hangzavar van ha együtt a család? Ha igen, Titeket nem zavar?

Figyelt kérdés

Bátyámék hetente 2x jönnek haza(van egy kisgyermekük aki egy éves) 50kmre laknak tőlünk.

Én még a szüleimmel lakom.

Az a bajom igazából hogy folyamagosan beszél a tesóm, hangosan vihorászik, meg ilyen hangos random hangokat ad ki, mer az tetszik a kis gyereknek.

Emellett beszél néha a többi csaladtag is, néha sír a baba vagy kiabál, a tv is szól.

Én örülök hogy itt vannak meg hogy joba van a család,de egy idő után be kell jönnöm a szobába es így munka után sokszor nagyon zsibbasztó, ilyenkor pihenni se tanulni se tudok, filmezni se. És itt vannak egész délután kb 1től

8-9ig, folymatos a hangzavar.

Anyukám azt mondta magamnak való vagyok..

Oke lehet igaza van..de én szeretem a nyugit, a csendet, de szeretek beszélgetni is..csak én nem vagyok ez a hiperaktív állandóan beszélő ember..

Sokszor ilyenkor inkább már át megyek a barátomhoz.

De mostanában délután is dolgozik, máshova nem tudok menni.

Velem van a baj? Más családba is ekkora a zaj?

Magamnak való vagyok?


2017. dec. 5. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ezzel semmi baj, nem lehet mindenki "vendéglátós" típus.
2017. dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Gyere el hozzánk hétvégére, onnantól áldás lesz a saját családod:-)

5 gyerek, 6 és 23 év között, négyen még otthon laknak. Hétvégén a nagy is hazajön 2 kutyával, a középsők a párjaikat hozzák haza, a két kicsihez pár órára átjönnek a szomszéd gyerekek, és a nagyszülők is be szoktak esni.

Egy átlagos hétvégén 11-en ülünk az asztal körül.

Hangzavar és káosz. Én mégis így szeretem, ha egy hétvége kimarad, hiányérzetem van.

Nálunk mondjuk van egy alapszabály. Ha valaki visszahúzódik a saját szobájába, ott békén hagyjuk, az őrjöngés a közös terekre korlátozódik.

2017. dec. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Igen, de ez nem baj. Én is falra másztam az öddzes családi szarságtol, mert kiabálás, röhögés, gyerekvisitás, stb, Ami.marha jo, mikor épp melóból jöttem haza hullafáradtan és csak azt vártam h csend legyen végre, ehelyett...


De megoldottam: összeköltöztem a párommal, így ide nem jön senki és nyugi van :) karácsonykor meg kibírom azt a pár orát.

2017. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek


Amúgy volt hogy szóvá tettem hogy ilyenkor nincs nyugi de megszoktam kapni hogy akkor költözzek el.. jó mi? Mintha ez lenne a megoldás.

2017. dec. 6. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!