Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem régi barátja szerintü...

A férjem régi barátja szerintünk nem öszinte, sött! Hogyan tudjuk meg az igazat?

Figyelt kérdés
Néha kissé bonyodalmas az életünk,de kitartunk egymás mellett,szeretetben öszintén.Kb.havonta eljön "vendégségbe"a párom régi barátja,akivel a börtönben ismerkedett meg.(A párom már normális életet él)Mi még nem voltunk nála.Elég jó a beszélökéje sokminden téma van,de már eléggé összekavarodott,ugyhogy nem tudjuk mit is higyjünk róla.Elöfordul,hogy szex is van,azért az egész jól esik.De az már nem,hogy üres kézzel állit be,na jó egy üveg valamivel,pedig 3 tagu a családunk.És nemrég eltünt itthonról számomra fontos ékszer.Persze igy nem mertünk rákérdezni,a párom is csak puhatolozik,de nem tudjuk hogy deritsük ki az igazat akár erröl akár a többi dolgáról.Ugy érezzük becsap bennünketket.Mit tegyünk?Kérem aki lehurrog az ne is válaszoljon!
2010. jún. 2. 14:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

hányinger....


és ilyenkor hol van a gyereked?!

2010. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
erre a leitetós Én háttérbe szorulós dologra már Mi is gondoltunk.Lehet megpróbáljuk.De volt már hogy Én valamiért felhivtam és a páromatról elég érdekesen kezdett beszélni,amit persze elmondtam a férjemnek.
2010. jún. 2. 15:19
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig menj el a Joshi-barátba,amíg meg nem szűnik!
2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
100%

Aham, szóval szeret kavarni is. Figy, ez a pali elég kutyának tűnik, inkább érdemesebb lenne leépíteni, amíg nem késő-most már ezt gondolom.

Eddig csak az éxer veszett, de van még vesztenivalótok, gondolom..

2010. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
A gyermekem olyankor alszik.Gondolom minden szexuális életet élö ember ugy oldja meg,nem?Nagyokos!
2010. jún. 2. 15:24
 16/32 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszolóknak!!!
2010. jún. 2. 15:26
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért is hiszed,hogy ingyen dug veled.?

Amit elvisz,az a fizetsége...

2010. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

igen, úgy oldja meg.

csak nem minden nő dug a férje barátjával!

ha szerinted ez normális, akkor te beteg vagy.

nagyokos!

2010. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

gyerek olyankor alszik...persze,de a gyerekek éjjel gyakran felkelnek,átmennek a szüleikhez...normális esetben ha szex van,megtudod magyarázni neki,hogy anya szeretgeti apát...

de itt? anya szeretgeti apát,meg a józsit is:D

szerencsétlen gyerek:D

2010. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Kiságyban alszik.
2010. jún. 2. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!