Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkora bűn, hogy férfi létemre...

Akkora bűn, hogy férfi létemre a legjobb barátom nő? A párommal rengeteg konfliktus volt emiatt, de ezt a lányt régebben ismerem mint őt, és teljesen megbízom a véleményében. Egyikkel szakítanom kell, azt tudom!

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 20:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

Létezik fiú-lány barátság? Eddigi tapasztalatok alapján nem, jelenlegi tapasztalat alapján igen(csak bizonyos keretek között).

Nekem most van egy fiú barátom, neki is és nekem is van kapcsolat mással. Igaza van, szerintem annak, aki irta, hogy férfi-nő barátságban legalább az egyik fél vonzódik a másikhoz, de nem kell eljutni eddig. Mi a fiúbarátommal személyesen csak az egyetemen találkozunk, de csak köszönünk egymásnak, viszont a technikának hála egy barátság ma már nem csak személyesen alakulhat ki. Mi rengeteget üzenetezünk, elmondunk magunkról mindent(ahogy egy igaz barátnak szokás). Igy nincs olyan probléma, hogy bármelyikünk párja féltékeny lenne. Bár volt 1-2 olyan eset, hogy barátnője olvasta el, amit irtam, ilyenkor mindig félek, hogy nehogy félreértse a helyzetet, és ezáltal megromoljon a kapcsolatuk, mert tényleg nem lenne alapja, mert a fiúbarátom is szereti a párját, és én is az enyémet.

Nem birnátok ti is megoldani azt, hogy nem találkoztok, hanem üzeneteztek- igy barátnődnek sem lenne oka féltékenykedni, hogy ha találkoztok, akkor mit is csinálhattok, egyebek? Kérdezd meg magadtól: egy igaz barátság vagy egy kapcsolat fontosabb? Bár én inkább arra törekednék, hogy megtaláljam az arany középutat.

2008. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdekel, hogy idiótának neveztek. Ha valaki kapcsolatban van, az még nem jogosítja fel arra, hogy korlátozza a párja jogait. Mindenkinek joga van hozzá, hogy megválasztja a barátait, legyen az a barát azonos vagy ellenkező nemű. Ha valaki képtelen elvonatkoztatni attól, hogy potenciális szexpartnerként tekintsen egy férfira vagy nőre, azzal csak saját szegénységét bizonyítja.
2008. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát köszönöm!

Akit le-idiótáztatok, na az ő válasza állt a legközelebb a szívemhez, de tényleg nem megy így tovább, valószínüleg a gyerekkori barátnőmmel szakítok, kényelmi szempontok miatt nem szívesen, de bele vagyok kényszerítve ebbe a döntésbe!

Még egyszer köszi!:)

2008. okt. 25. 20:02
 14/32 anonim ***** válasza:
93%

egyik előző válaszadó vagyok.

A gyerekkori barátnőddel szakits, de csak akkor, ha nagyon komoly a kapcsolat. utólag sokmindent megbánhatsz...

2008. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
88%
Baráttal szakítani,én még nem hallottam ilyet!?
2008. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
értsd jól, arra értettem h kapcsolatot megszakitani...szerintem mindenki értette mire gondolok, nem kell kötekedni...
2008. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%
Én fiatal vagyok, lehet nem értek hozzám, de szerintem nem kell a kiskori barátnőddel szakítanod.. csak mondjuk nem túl sokat találkozni kettesben, nem telefonálgatni sutyiban, társaságban , a pároddal talán még jól is elsülhet a dolog.. bár nem tudom, lehet ezeket már próbáltad, csak szerintem ha akármelyikkel is megszakítod a kapcsolatot... az hiányozni fog.
2008. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%
*hozzá
2008. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a párod kegyetlen, és önző. Gyerekkori barát az olyan kincs, ami ma ritka, függetlenül attól, hogy azonos vagy különböző neműek. Én sose vitáznék ilyenről a párommal (ha lenne, és mikor volt, akkor se szóltam érte, tudom, mit ér egy jó barát, ma nagyon sokat).

Kényszerű döntés, hát, igen, csak kényszer miatt történhet ilyen, de hogy nem lesz jó vége valakinek, vagy senkinek, az is biztos (tapasztalat), legfeljebb a párod egója nőhet tőle.


Üdv!

Egy többszörösen eldobott megkeseredett barát...

2008. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg egyáltalán nem kegyetlen. MEgtudom érteni. HAsonló helyzetben voltam...Tudjátok milyen érzés volt amikor a csajszi jött az utcán és a párom nyakába borult?

És amikor a párom korházban volt, és mindennap jött a csajszi és meglátogatta, mi meg "tekintettel rá" a kezünket is alig figtuk meg?

VAgy Nektek hogy esne ha a csajszi kezdené, hogy "emlékszel amikor ezt meg azt csinéáltuk...? emlékszel amikor ide mentünk, odamentünk..." aki nem volt hasonló helyzetben ne itélkezzen. Persze nem könnyebb annak sem akinek választania kell, de higgyétek el könnyebb választani mint elviselni...én 3 hónapig elviseltem, tovább már nem...ÜDv

2008. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!