Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szónál ha a 22 éves...

Mit szónál ha a 22 éves egyetemista lányodnak egyszer csak a semmiből lenne pénze sok mindenre?

Figyelt kérdés
Nem mondaná meg honnan van, csak annyit, hogy diákmunkái szoktak lenni. De abból nem szed össze ennyi pénzt. új ruhák, új telefon és karácsonykor mindenkinek drágább ajándékokat vett. 1 éve szingli és sokat randizik. De attól félek ilyenkor nem randizni megy.. Mindig szépen kisminkeli magát. De kérdem én, első randira egy moziba szokás ez?
2017. dec. 25. 13:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%

"Mindig szépen kisminkeli magát. De kérdem én, első randira egy moziba szokás ez?"


Miért, te igénytelenül, lepukkanva mentél el egy randira?

2017. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

"Attól nem tartok, hogy prosti. Az nagyon durva lenne, nem olyan ő. Inkább valami idősebb támogatója akadhatott..."


Az ugyanúgy prosti.

2017. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért az "idősebb támogató" a két szép szeméért támogatja vagy a jó tanulmányi eredményekért???
2017. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem örülnék, hogy prostinak állt, de hát ez van, sajnos :(
2017. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
(Sokat randizik) Akkor tudjátok most már miből van pénze.
2017. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
80%

A választ már megírták, hogy valószinűleg örömlányként keresi a meg a költőpénzt.

Igen jól fizető foglalkozás.


Hogy hogyan reagálnám le ha egy ismerősöm így tenne, különösebben nem hiszem, hogy zavarna, viszont ha a gyerekem lenne akkor nem tudnám a választ. Biztos nem tetszene, de hogy mit mondanék vagy tennék fogalmam sincs.

Először biztos kiakadnék, de hogy mit tennék, ha lenyugodtam azt nem tudom.

De még elképzelni sem tudom a szituációt se.

2017. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
20%
Puncson nincs fent? Am semmi közöd hozzá
2017. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is volt "idősebb támogatóm" aki kis kézimunkáért kifizette a tandíjat + havi 2-300 ezret. Mit kell ezen kiakadni
2017. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%
A "gáláns barát", "idősebb úr", "gavallé" ugyanaz pepitában: a lányod szétteszi a lábát, a kitartó meg tejel. Pont.
2017. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%

"a lányod szétteszi a lábát, a kitartó meg tejel. Pont."


Pont a lába közé.

2017. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!