Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresősön ismerkedtetek...

Társkeresősön ismerkedtetek hogyan zajlott az első randi? Nem féltetek hogy élőben nem tetszetek a srácnak/lánynak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az első randi nyilvános helyen történt (nem ajánlatos egy vadidegennel pl. egy vadregényes kirándulásra indulni, hiszen nem tudhatod, kivel akadtál össze a neten). Való igaz, hogy a kép sokszor csalóka, én is találkoztam olyannal, aki a valóságban szinte nem is hasonlított a képen látható személyre. Az első randit nem élet-halál kérdésének kell felfogni. Azért vagytok ott, hogy ismerkedjetek. Ha nem vagytok egymásnak szimpatikusak (akár a külső, akár más miatt), nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Szépen elköszöntök egymástól és folytatjátok az ismerkedést mással.
2010. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Féltem, de ez oda-vissza félelem. Azért előtte videokamerát használtunk és fényképeket küldtünk. Én előre felkészítettem őket nagyon ronda képekkel ezért a randi nekik mindig kellemes meglepetés volt. Így is volt egy olyan randim, ami rémálom, annyira csúnya volt szegény pasi, először arra gondoltam, elrohanok, de aztán valahogy kibírtam vele egy órát. A mostani páromat már így ismertem meg, 3 éve és jövő szombaton lesz az esküvőnk:) De ezt már akkor az első randin éreztem, hogy őt meg kell szereznem egy életre!
2010. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ja és amúgy azért nem kell rettegni attól, hogy nem tetzsel, mert nyilván nem tetszhetünk mindenkinek. Az ember sokszor megy úgy ki a boltból, hogy nem vesz semmit, ezt nem kell szégyellni a boltosnak sem:)
2010. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
nem féltem mert akkor már több mint fél éve naponta több órát msn-eztünk, kamerán keresztül beszélgettünk. millió képet cseréltünk. attól egyáltalán nem tartottam, hogy átver vagy hogy nem fog tetszeni. kicsit attól féltem hogy hogy lesz ebből normális kapcsolat, hiszen más országokban éltünk. de első találkozás után már kétségem sem volt hogy mi összetartozunk azóta együtt is élünk már több mint egy éve. és tervezzük a házasságot. :)
2010. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

páromat igaz nem társkeresőn találtam meg hanem egy közösségi portálon m..vip en.Igaz hogy általános suliba egy iskolába tanultunk meg hogy felettem járt 1 évvel,de akkor is nagyon izgultam mégis csak 10 év eltelt azóta mióta ő elballagott a 8.osztályból,aztán az élet elsodort egymástól minket(mondjuk akkor se törődtünk sokat a másikkal,sőt én utáltam öt)

Én nagyon izgultam az első randinál,mivel gátlásos vagyok.De ö lett életem értelme.Azóta együtt élünk.Szóval próba szerencse!!

2010. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

4., mintha rólam és a páromról írnál :D.

Majdnem minden úgy történt, mint nálad. Hónapokig msn-eztünk, képet cseréltünk. Ő Svájcban élt (amúgy magyar :)), én Magyarországon. A családommal nyáron mentünk Olaszországba, oda jött látogatóba, ott találkoztunk először. Nem csalódtam, semmiben nem hazudott nekem. Már az első ajándéka is egy gyönyörű swaroszki nyaklánc volt :).

Első levelezésünk után majdnem egy évvel később eljegyzett. Az évfordulónkat az első msn-es beszélgetéstől számoljuk és nem az első találkozástól. Most júniusban leszünk 3 éve együtt :)). Egy éve költöztem ide hozzá Svájcba. Szép lassan tervezzük az esküvőt is.

Ja, amúgy Love.hu :D

2010. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Volt, akivel előtte fél év msn volt nálam is, ott nem annyira féltem, mert már úgyis egy hullámhosszon voltunk :)

Volt olyan is, akivel délután váltottunk pár ímélt, este találkoztunk. Ott kicsit paráztam, de kár volt, mert azt mondta, hogy élőban sokkal jobban tetszem, mént a képeken :)

2010. jún. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Meg lehet beszélni előre, hogy egyikötöknek se kötelessége"

az első tali után még találkozni, és mehettek jobbra, balra.

Nem kell szórakozóhelyre, kocsiba beülni, mert kinos lehet ha nincs téma.


Valami kitalált oknál fogva max fél órát szánj az első talira.

2010. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi 2007 Decemberében ismertük megy egymást myvipen.Februárig szinte minden nap msn eztünk, kamera is volt,telefon is.Már 2 héttel előtte megbeszéltük, hogy találkozunk. 2008 Február 22óta vagyunk együtt, és imádjuk egymást!

25/L

2010. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen is-olyan is... Az egyik srác nagyon tetszett külsőleg és még okos is volt, fogorvosi diplomával...de sajnos a családom elég konzervatív, ő pedig iráni pasi, esélytelen lett volna itthon. De nem akartam kihagyni, nagyon jó volt vele, romantikus, de ennyi volt...

A másik idősebb pasi volt, egy tanító. Én még akkor gimis voltam. Elég nagy volt a korkülönbség is...és külsőleg én nem jöttem be neki, ő se volt az esetem. Rém unalmas randink volt, alig vártam a végét. De legalább nem láttam többet! :D

Amúgy jók ezek a randik, mert legalább kiderülnek a dolgok, h tetszetek-e egymásnak, mert a gépen keresztül mindenki másabb, mint élőben...

21/L

2010. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!