Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresősön ismerkedtetek...

Társkeresősön ismerkedtetek hogyan zajlott az első randi? Nem féltetek hogy élőben nem tetszetek a srácnak/lánynak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En nem feltem. Kb. 4 honapig beszeltunk minden nap orakat, leveleket is irtunk, lattuk egymast kepeken mielott talalkoztunk. En akkor Magyarorszagon eltem, o Nemetorszagban (nem magyar). A talalkozo nyilvanos helyen tortent, de nem feltunk egymastol valahogy, mert akkorra eljutottunk egy olyan szintre, hogy azt ereztuk, egesz eletunkben ismertuk egymast. Ennek mar tobb, mint 3 eve es 2,5 eve vagyunk hazasok, van egy 1 eves fiunk is. Ha nem tetszettem volna neki, hat nem tetszettem volna. Nem tudtam volna mit tenni. Nem lehet ettol rettegni. Ezzel az erovel akkor senki semmilyen randira nem menne el, mert hogy fel, hogy nem fog tetszeni. Igy nem lehet hozza allni. Vagy sikerul vagy nem, de ha nem probalod ki, akkor meg eselyed sincs arra, hogy sikeruljon.
2010. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy mentem el a randira, hogy egy ronda buta ember lesz, és kellemesen csalódtam, 4éve vagyunk együtt.
2010. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!