Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás lehet randi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás lehet randi? Vagy az minden esetben csak ismerkedés?

Figyelt kérdés
A lányt interneten ismertem meg, telefonon már beszéltünk, és nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak
2011. okt. 20. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
lehet
2011. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha viszek virágot az jó? Vagy inkább a második alkalommal vigyek? Szerintem a második a jobb de érdekel a véleményetek
2011. okt. 20. 08:47
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
én nem vinnék virágot a elsőre....meg nem minden lánynak jön be ez a virágos dolog szerintem...
2011. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Az első benyomás a legfontosabb.

Ha én a lány helyében lennék, és virágot hoznál nekem, nagyon udvariasnak, uriembernek tartanálak. De még jobb, ha valami ajándékot. Pl: valami finom bonbon.

2011. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

nem értek a netszerelemhez de én nem vinnék neki semmit.


nem akarlak kiábrándítani, de egy lány nem érdemel ennyit

ha érdekel a manipuláció, elég ha csak szórakoztató vagy és magas jóképű, kicsit bunkó, a lányokat nem érdekli a virág, csak a smaci meg a társadalmi státusz amit rajtad keresztül érnek el. szóval játszani kell a macsót, max 3év után úgyis szakítás a vége.


találkozás=randevú(francia szó), ha meg nem ismeritek egymást, ismerjétek meg. és szerintem ne monitoron keresztül


szóval értelmetlen kérdés.

2011. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
És arra nem gondoltál, hogy ő nem olyan ribancokkal találkozgat, mint te?
2011. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet randi, de én virágot nem vinnék, viszont mindenképp meghívnám egy kávézóba, vagy valami hasonló hangulatos helyre. Nekem ez jönne be :)
2011. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés értelmetlen... Mit nevezel randinak?

Teljesen felesleges virágot vinned. Általában örül neki a lány, de semmivel sem növeli az esélyeidet.

Másfél évig randiztam. Kezdetben vittem virágot. Később eljutottam oda, hogy csak egy kávé. Első randi nem ér többet.

2011. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sziasztok koszonom a valaszokat. Nem vittem viragot. sajna ma reggel tudtam csak megnezni a vallaszokat. vannak olyan emberek akik ribancokkal ismerkednek, hat en nem. szerencsere jol sult el a dolog. Viszont vicces itt olvasni ilyen bunko arcok irasait. jol csinaljatok grat nektek.
2011. okt. 21. 09:48
 10/13 anonim ***** válasza:
5%

10:50

:) ja mert a lányok angyalok. fogadjunk te is lány vagy, vagy egy irtó naiv kissrác.


11:00

ennyi


14:45

hallgass a tapasztaltra

egyetértek, ne a csipkerózsikából tanuljunk udvarolni, különben is azoknak a r*bancoknak is a gazdag jóképű magas befolyásos férfik jönnek be.


09:48

van akinek tovább tart a gyerekkor, van aki hamar rájön hogy a r*banc szinonima a lányokra.

amelyik nem olyan, általában jellemtelen, unalmas vagy buta lány.


tehát egyik sem ér ennyit

2011. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!