Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a fiúk inkább...

Igaz az, hogy a fiúk inkább anyásabbak és a lányok inkább apásabbak? Vagy van olyan lány aki az anyukájáért van oda jobban?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Mind a kettőre tudok példát,de én is és az öcsém is valahol a kettő között vagyunk.

Egyébként ez a lány-apa,fiú-anya inkább a külsőre vonatkozik.

Hogy kihez kötődik jobban a gyerek,sok mindentől függ pl.együtt vannak-e a szülők, stb.

2017. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és egyértelműen anyásabb. Az apámmal kb. 0 a viszonyunk.
2017. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is hülyeségnek tartottam ezt. Én lány vagyok és "anyás" vagyok. Pedig mindkettőtől sok szeretetet és törődést kaptam.
2017. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak sztereotípia. Most elmondom a történetemet. Az Én "apám" lelépett egy éves koromban egy másik nővel, aki sokkal rosszabbul nézett ki, mint az Anyám. Nem kaptam tőle a büdös életben semmit. Anyám azonban fiatal korában kidolgozta értem magát, s lehetőségei szerint most is támogat, pedig már a harmincas éveim közepén vagyok. Én az ilyen legközelebbi hímnemű felmenőket, amilyen Nekem is jutott nem tudom apának nevezni, mert nem attól apa valaki, gyereket nemz, hanem attól, ha neveli is. Én mai napig nagyon anyás vagyok nő létemre.
2017. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Apám elhagyott minket. Próbálja tartani velem a kapcsolatot, de számomra ő már nem apa. Édesanyámnak köszönhetek mindent.

23/N

2017. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre is inkább anyukámra hasonlitok és anyás vagyok . Apámmal hála istennek nincs kapcsolatom évek óta (alkesz igy az unokájáról sem tud ) .22/L
2017. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én anyás voltam, amíg meg nem halt.Apámmal nem volt jó a kapcsolatom, mivel az alkohol és a botrány volt az élete, ha részeg volt.
2017. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiaim is engem szeretnek jobban meg kislányom is .férjemet apukájukat is szeretik.
2017. dec. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!