Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én csinálok valamit rosszul?...

Én csinálok valamit rosszul? (Többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves lányomat elemgedtem a PlayIT re és amikor hazaért csak mesélte hogy milyen jó volt meg minden..és azt mondta hogy még a szülinapjánál is jobb volt. Ez az én hibám? Hogy kéne jobbá tennem a szülinapját vagy szimplán örüljnek neki és minél több ilyen rendezvényre engedjem el?

2017. dec. 11. 13:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Semmi rosszat nem tettél :D örülj hogy tetszett neki, nyilván jobb egy ilyen nagy rendezvény mint egy szülinap. Ezen felesleges aggodalmaskodnod.
2017. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azt jelenti, hogy nem jó a szülinapja :) Csak annyi, hogy nagyon jól érezte magát és ezt így fejezte ki.
2017. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy a születésnapja is nagyon tetszett neki, különben nem mondta volna, hogy még annál is jobb volt a PlayIt. :) Ez azt jelenti, hogy a szülinapja is nagyon jó volt.

De a gyerekeknek a PlayIt mindig hatalmas élmény, több ezer ember, a kedvenc videósaik, a kedvenc játékaik, rengeteg pult, boltok, játékok, büfék, jelmezek...

Ezt nem is lehet igazából egy otthoni bulival überelni, az milliókba kerülne. :D

2017. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csináltál rosszul. De a szülinapozás neki nem volt akkora élmény, mint ez. Nekem is rengeteg emlékem van, ami jobb, mint a szülinapom. Nem azért, mert a szülinapom nem jó. De például az egy hetes síelés, vagy egy-egy tereplovaglás sokkal nagyobb élmény, mint egy szülinapi tortaevés. :) Ha megbízható lány, engedd el másik programokra is, ha menni szeretne. Sok szép emléket fog így összegyűjteni.

21N

2017. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lazulj már egy kicsit, nem kell a gyereknek minden szavát kiforgatni.

Nyilván jól érezte magát, jobban, mint a szülinapján, és akkor mi van?

Más egy szülinap és ás egy Play IT rendezvény. Nem lehet összehasonlítani a kettőt. Illetve kábé olyan, mint almát a körtével.

2017. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!