Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerintem nagyon rosszul...

Párom szerintem nagyon rosszul gondolja! Vagy nem?Páromnak van egy öccse aki kollégiumban lakik,adtam neki oda egy porszívot (az én öcsémé volt),de mint kiderült nem vitta elmagával hanem a drága anyosom használja!

Figyelt kérdés
De nem tudom most mit tegyek mert az Öcséméknek kellene vissza,de a párom azt mondta hogy akkor az anyja mivel fog porszívozni?Öszintén én lesz...-m,hogy az anyja mit használ?!
2008. okt. 25. 18:28
 1/10 anonim válasza:
84%
Összetenném a két kezem ha ez lenne a legnagyobb gondom :) Kérd vissza,mert kell neked is,ennyi.Vagy mond,hogy kéne egy alkalomra,aztán majd szépen elfelejti,hogy nálad van...
2008. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

szerintem te gondolod jól! ha egyszer kölcsönadnak valamit, akkor azt előbb utóbb vissza is kell adni! főleg, ha nem is az használja, akinek kölcsönadtad! állj ki az öcséd porszívója mellet!! ami az övé, az az övé, a mamika meg vegyen egy seprűt, v. egy porszívót a bolhapiacon...

de ha egy jön egy alkalom, amire megajándékozhatod, vegyél neki egy porszívót (valami olcsót). és lesz egy jó pontod nála :)

2008. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ez a legnagyobb gond csak most már kezdem ugy gondolni hogy nézek csak az anyosra rossz szemmel!De rákell jönnöm sajnos olyan ő mint egy álltatatos boszorkány!
2008. okt. 25. 18:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem rég kaptam egy két személyes olajsütöt az egyik ismerősőmtől,de mivel nekünk van már igy oda adtam neki!Hát másnap kérdezem na milyen ?Azt mondta kidobtam mert kifutott belőle az olaj!Azt hittem felpofozom!
2008. okt. 25. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Az anyós majd azzal a porszívóval fog porszívózni, amit vesz magának, és ülve nyalja a holdat (meg persze a te fenekedet), hogy legalább eddig megúszta porszívóvásárlás nélkül. Nem egészen értem, miért neked kellene őket ellátnod háztartási gépekkel.
2008. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
hát te is jól kifogtad Kérdező! Nekem sem jobb.
2008. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kész.

Vissza kell kérni és kész. Ennél egyszerűbb kérdés nincs is.

2008. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet, hogy félre értettem, de nem a párod öccsének adtad a porszívót??? Ha igen, tőle kérd vissza!! Azt meg birkózzák le egymás között, hogy mivel porszívózik az anyósod. Ha meg nem tudja az öccse visszaadni, akkor hozd el te.
2008. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hát nem csak az anyós az idióta de a párod is elég nagy f-sz lehet ha igazat ad neki (ha jól értem) ahelyett hogy menne és beszélne anyucival hogy azér ez mégis pofátlanság. máshogy hangzana azér ha a fia szólna neki mintha te mondanád

vegyen magának egy porszivót. gondolom nem lehet annyira csóró ha olajsütőket dobál ki mert nem teccik neki:D

2008. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kedves utolso válaszado nagyon tetszett a válaszod!:)

Teljesen igazad van!

2008. okt. 28. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!