Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a 20 éves...

Mit tennétek, ha a 20 éves egyetemista lányodról kiderülne, hogy a barátja mellett egy ideje már szeretőt tart csak titkolja?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 20:51
1 2
 11/18 B Béla válasza:
63%
Amit nem kapp meg egyik helyen megkapja a másikon.Csak vigyázni kel a partnere reakciójára mert bizony az emberek kiszámithatalanok, bizonyos szitukban.
2018. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Eva Reichert válasza:
22%
Amig szabad azt csina'l amit akar. Ha nagyon ke'ne neki az a bara'tja akkor nem tartana ma'sikat. A gond akkor kezdo"dik mikor fe'rjhezment e's akkor is akar ma'sik partnert tartani.
2018. jan. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó, tehát ha jól értem, míg nem vagytok házasok, a te pasid is agyba-főbe csalhat téged? Ha igen, hülye lenne feleségül venni, mert vége lenne a jó világnak:-D
2018. jan. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
3%
Nekem húsz évesen meg volt tiltva a pasizás meg a fogamzásgátló szedés is. Fogamzásgátlót nem szedtem, mert hánytam tőle, de azért pasiztam és teherbe is estem. Szóval tiltani már úgysem lehet semmit se ilyen idősen.
2018. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 haemorgen ***** válasza:
64%
Semmit nem tennék. Valószínüleg egy elv.lt, h.szontalan r.banc lesz. Ja, nem, mert az el.ált kivételével már most igaz rá ez.
2018. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%

Ez az a korszak, amikor még javában próbálgatjuk, feszegetjük a határainkat. Hülyeségeket csinálunk, és begyűjtjük az érte járó pofonokat. Tanulunk, készülünk a későbbi életünkre. Így van ez jól, s így van ez, amióta világ a világ. Ja és mellesleg egy 20 éves qrvára rühelli, ha az ősök lelkifröccsel traktálják.

Szóval éreztetném vele, hogy tudok a dologról, de semmi egyebet nem tennék. Főleg, hogy 15-16 évesen még én biztattam, hogy forgolódjon fiúk között, tanulja ki a gondolkodásukat, ismerje meg az erényeiket, hibáikat, és a csajoktól való különbözőségüket.

2018. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Bizony, ilyen felfogással aligha lesz boldog családi élete: vagy egyáltalán nem lesz családja ( ez a szerencsésebb eset), vagy tele lesz kofliktusokkal. Ha jó a viszonyotok, beszélj vele, ha nem, akkor nemigen tehetsz ellene.
2018. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
61%
Semmi gond, de prosti lesz. Azzal sincs semmi gond. Egyébként meg nincs barátja.
2018. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!