Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan "nagysz...

Mit gondoltok az olyan "nagyszülőkről", akik több mint tíz évig rá sem hederítenek az unokájukra?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmit az ő dolguk, de utána se akarjanak semmit.
2018. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt, hogy nem érdekli őket az unokájuk.
2018. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
94%
Igazából én úgy gondolom hogy nem kötelező foglalkozniuk az unokákkal, nekik semmi választásuk nincs ezzel kapcsolatban, az unoka az akkor lesz (vagy nem lesz) ha a szülők úgy döntenek. Mint ahogy egy testvérnek sem muszáj szeretni és foglalkoznia a testvérével csak mert az van. Én csak azt nem értem, hogy ha x évig szarnak bele, akkor x év után minek nyalnak hirtelen? Döntsék el hogy érdekli-e őket, ha igen akkor foglalkozzanak vele elejétől fogva, ha meg nem akkor hagyják békén.
2018. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem erdekelte oket, akkor 10 ev utan se erdekelje
2018. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli őket, ez után sem, sajnos vannak ilyenek.
2018. jan. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Azon gondolkodom, miért kérdés ez. Remélem az azt jelenti, hogy nincs semmi kapcsolat a két család között, akkor meg már lényegében vadidegen emberek.

10 év az nagyon sok, elkopik benne minden kötelék.

2018. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!