Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok ha a...

Ti hogy reagálnátok ha a párotok a volt párjával találkozna akivel van is egy közös gyerekük?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt felhőtlen a viszonyuk mindig ment a harc bár mostanában azért kezd normalizálódni a viszonyuk. A gyerek anyjánál kiderült egy betegség ami ha nincs kezelve akkor komoly baj is lehet belőle. A párom ráírt, hogy ha bármikor beszélni akar akkor ő ittvan neki. Találkoznak is. Csak ez azért fura mert eddig mondom, kb ment a köpködés a másikra. Ki hogy reagalna erre a helyzetre? Vajon még mindig szereti a gyerek anyját?
2018. jan. 18. 19:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Erre mit kellene "reagálni"? Szerintem ez teljesen normális dolog, elvégre elég sok évig éltek együtt, van közös gyerek is, ezért érthetö, ha támogatja, ha beteg.
2018. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálnám a nőt, ha komoly betegsége van.

Miért ne beszélhetnének? A közös gyermek úgyis összeköti őket egy életre.

Ha megbízol a párodban, akkor nem kellene, hogy ez problémát jelentsen.

Ha pedig nem bízol benne, akkor amúgy sincs sok értelme ennek a kapcsolatnak.

2018. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem túl sokat látsz bele 1 találkozásba. A gyerek miatt is teljesen reális döntés, ha rendbe teszik a kapcsolatukat és érthető, hogy próbál segíteni. Ha a te egyik exed lenne beteg, akkor te sem lépnél át fölötte szó nélkül szerintem, hogy oldja meg (főleg hogy a gyerek közös felelősség, ha pl kórházba is kell mennie a gyerek anyjának).


Amúgy meg sajnálom, de hiába aggódsz, úgysem tudsz mit csinálni. Ha még szereti az exét, akkor úgysem tudod eltiltani őket, ha meg téged szeret, akkor ezen nem fog változtatni 1 találkozás.

2018. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Orulj neki h támogatja a gyerekét és nem szarik rá mint a sok pasi, meg szép tole h támogatja az exét aki beteg,végulis a gyereke anyja,te meg csak az uj nője vagy még,féltékeny vagy a gyerekére is?
2018. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%
Huuu..cudar egy természeted lehet...
2018. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha én a te helyedben lennék, leülnék a párommal, és megbeszélném vele. Ha szeret téged, nincs mitől félned. Nyilván kötelességének érzi, hogy támogassa az exét, hisz mégis csak ő a gyereke anyja, és beteg. Ha emiatt megsértődsz, vagy megváltozik a viselkedésed vele szemben lehet, hogy csak saját magad ellen fordítod a párodat! :/
2018. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem sokat van nálunk a gyerek.. Havonta ha egyszeer vagy ritkán kéthetente. A párom sokat dolgozik. Pont ezért van köztük a legtöbb vita mert a gyerek anyja szerint a párom egy szar apa/ember... Ezért is lepődtem meg ezen az egészen most...
2018. jan. 18. 20:16
 8/36 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha miattad lépett le toluk,mert belemásztál a házasságukba,megértem az exet..
2018. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Szóval most az a bajod, hogy a csávód nem egy érzéketlen, semmirekellő, nemtörődöm nyomorék, hanem próbál felelősségteljes emberként viselkedni? Az oszt' igen...
2018. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

"Nem sokat van nálunk a gyerek.. Havonta ha egyszeer vagy ritkán kéthetente."


Akkor inkább támogasd a párodat, hogy többet találkozzon a gyerekével, minimum kéthetente egy hétvégét vele kellene töltenie.

2018. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!