Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit veszekedtek othon...

Ti mennyit veszekedtek othon a párotokkal?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 08:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

Hétköznapi kis baromságokon szoktunk vitázni. De ezek nem komolyak. Tényleg kis hülyeségek.

Néhány veszekedés volt a 14 év alatt, amik tényleg elég komolyak voltak. De inkább az elején. Azóta megtanultuk kezelni ezeket a helyzeteket.

2018. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
Veszekedni még soha, pedig házasok vagyunk. Nézeteltérésünk szokott inkább lenni, de azt megbeszéljük. Érvelünk és nem veszekszünk.
2018. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
47%
Heti 2-3szor... ezek szerint akkor le kene cserelni, de az meg mar nem megy, mar vannak gyerekek.
2018. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%
2-3 naponta vitázunk.Fõleg a férjem miatt, a fontos dolgokat mindig halogatja, hatalmas türelemre van szükségem,hogy kezelni tudjam a hülyeségeit.Mindig noszogatni kell,és már ebbe fáradtam bele.
2018. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

"Kis fiatal párocskák még nem veszekednek. Majd 10-20 év házasság után..."


Mi 30 éve vagyunk együtt, de még egyetlen egyszer sem veszekedtünk. Vitáink voltak meg vannak, de legfeljebb pár havonta és ott is meg tudunk egyezni.

2018. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Fiatal párocskának tartom magunkat de 8 éve házasok vagyunk és nem veszekszünk.Ha bármilyen problémám van vele viccesen megjegyzem és veszi a lapot.Ugyanúgy ő se veszekszik velem.Kicsi viták vannak de az kb fél óráig tart:) 29N
2018. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

Semennyit. Nézeteltérés szokott lenni, de megbeszéljük normálisan.

Sose értettem, mire jó az ordibálás. Ha a páromat érdekli amit mondok, akkor nem kell üvöltenem, ha meg nem érdekli, akkor hiába üvöltök, akkor se fogja érdekelni.


"Majd 10-20 év házasság után.."

X év házasság után mindenki elveszti emberi mivoltát? :D

2018. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

Nem is tudom az 5 évünk alatt veszekedtünk-e úgy igazán...

Viták előfordulnak, meg van hogy én besértődök valamin, akkor nem beszélek vele egy ideig, de ezek nem égbekiáltó bajok.

Egyszer közel jártam a szakításhoz, ezt el is mondtam neki, de az nem ilyen "ordibálós" közlés volt, később meg megbeszéltük min kell változtatnunk. Illetve egyszer anyám párjának a kutyája kinyírta az én párom tengerimalacát, a körülményeket most nem írnám le, nem fontosak. Ott volt még egy nagyobb kiabálós szóváltás, nem én voltam a hibás, mégis rajtam csattant a dolog. Én nyugodt maradtam, ő elment egy fél órára a saját kutyájával, majd amikor hazajött mindenkitől bocsánatot kért, hogy így kikelt magából.

Amióta külön élünk kettesben, nem veszekedtünk (1 éve).

2018. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
43%
8 éve vagyunk együtt. Még sosem veszekedtünk. Tökéletes a kapcsolatunk :-)
2018. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%
10 éve vagyunk házasok, kedves 6-os... 2. voltam. 😊
2018. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!