Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit veszekedtek a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit veszekedtek a párotokkal? Konkrétan mi az oka?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor veszekedtünk a férjemmel az elmúlt 6 évben és az is már olyan régen volt, hogy nem is emlékszem, mi váltotta ki.

Bármilyen felmerülő problémát meg tudunk beszélni és nézeteltéréskor vitázni is kulturáltan szoktunk. Ilyen is van én nem élnék olyan kapcsolatban, ahol ez máshogy működik :)

2017. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem volt meg konkret veszekedesunk tobb mint egy ev alatt, apro par perces vitaink vannak nagy ritkan.
2017. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi még nem veszekedtünk sosem, 3 éve vagyunk együtt. Eleinte volt 1-2 sértődés (főleg a részemről), akkor rájöttünk, hogy egyszerűbb, ha az ember elmondja a problémát, mert a másiknak valószínűleg fogalma sincsen a dologról. Szóval azóta mindig szólunk, ha vmi nem tetszik
2017. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudja a jobb kezem, hogy mit csinál a bal. Ez megcsalás?

Ui. Szingli vagyok.

30/f

2017. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán veszekszünk. 3 éve vagyunk együtt, de talán ha két-háromszor volt kicsit komolyabb vitánk. Az se konkrét probléma miatt, hanem a mindennapi feszültség, a költözködés/munkahely elvesztése miatt érzett harag, stressz kibukása volt.
2017. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elején volt. Nem egy könnyű nő a nejem.... De tudtam hozzá alkalmazkodni hozzá, sőt az tetszett meg benne, hogy egy erős, határozott hölgy. Én is elég makacs típus vagyok, úgyhogy elvagyunk, bár voltak mélypontok, amikor is majdnem szakítottunk...
2017. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 ev alatt volt par vitank,kb felevente 1,altalaban azon h neki nagyobb szabadsag kell vagy nem tetszik neki hogy nekem nem tetszik vmi:))) megbeszeljuk,kozos nevezore jutunk es nem fekszunk le haraggal:)
2017. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En naponta tobbszor is osszetudok,mondjuk ehhez inkabb egy intelligens partner kene,hogy ne legyen vita,de sajnos az nincs
2017. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11 év alatt kb háromszor volt nagyobb veszekedésünk, mondjuk az egyik után nem beszéltünk egy hónapig.

Általában kisebb viták vannak, de mindent meg tudunk beszéln.

2017. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Balf @sz.Ez az oka.
2017. febr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!