Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül lenni vagy egy olyan...

Egyedül lenni vagy egy olyan kapcsolatban amely nem az igazi?

Figyelt kérdés
állandóan neked kell alkalmazkodnod,stb.
2010. jún. 6. 11:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy TE mit vársz egy kapcsolattól, mit tartasz a legfontosabb jellemzőnek.
2010. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyedüllétet választottam. Néha rossz,de azt hiszem jobb volt h szakítottam
2010. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
Hát én azt mondom amíg nincs jobb, addig maradj vele, aztán ha már lesz kiszemelted, akkor hagyd el, és próbálkozz az új áldozatnál :)
2010. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ha kérem hogy mozduljunk ki egyet akkor nincs kedve,fáradt.

persze a barátokkal szivesen megy

2010. jún. 6. 12:07
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Egyedül lenni.
2010. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

meg még sorolhatnám tovább.

persze még szeretem annak ellenére. csak ez valahogy nem jó igy

2010. jún. 6. 12:09
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
én anno így döntöttem:jobb egyedül, mint magányosan egy rossz kapcsolatban.
2010. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
53%
ha szereted, akkor ne szakíts. ugyanilyen helyzetben vagyok. de annyira szeretem, hogy nem lenne jó nélküle, és tudom hogy ő is szeret, csak sajnos barátom kézilabdázó és így nagyon sokszor van olyan hogy nem ér rá(m). de szeretem, és isten ments hogy egyedül legyek. próbáld megbeszélni vele a dolgokat.
2010. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
megértelek ugyan ebben a helyzetben vagyok, nem tudom mit csináljak, mert nagyon szeretem, meg szenvedtem a magánytól és örültem neki nagyon, de már elviselhetetlen dolgai vannak.
2010. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Hagyd el,az én barátom is ilyen volt..már kb két hete nemvagyunk együtt,de egy hét szünet után még kimentünk egy pénteken...utána semmi.Kiment a városba,felém sem nézett..Msn-en se volt fent.Szal egyértelmű hogy ha nincs kivel lenni,jóvagyok énis.De én ebből nemkérek úgyhogy inkább az egyedüllét, minthogy kihasználjanak.Szerintem tedd teis ezt..aztán a barátodnak nem lesz kihez szólni ha majd mégis egyedül marad.
2010. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!