Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben egy...

Mit tennétek a helyemben egy ilyen sogornővel?

Figyelt kérdés
A férjem testvérének a felesége. Utálja mindenki anyósommal nem is áll szóba stb. Beleszól a családba mindenki életébe úgy hogy senki nem beszél vele csak hall ezt azt másokról. okoskodik ha nemet mondunk vagy nem egy a vélemény piros fejjel lekiabál. Gondoltunk 3.gyerekre na ebből is lett án kioktatás hogy mit akarunk mi. Közben meg nem biztos hogy lesz. De ha mi szólni mernénk valamit letépné a fejünket. Így mindenki csak bólogat neki. Ti mit tennétek?

2018. jan. 29. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Utolsónak van igazsága...
2018. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Magátol is fortyog évekkel ezelőtti dolgokon meg olyanokon amit más csinál az ismeretségi körben. Akikkel nem is beszél már évek óta. Szerintem az ilyennek saját magával van a gondja. De az is lehet nem jol gondolom.
2018. jan. 29. 15:08
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan, ki van sz..rja le mint mond?

Telefonról tiltod a számát, nem találkozol vele, ne beszélsz vele és kész.

2018. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

"De azt hiszem jol gondoltam hogy nem kell ezt elviselnem "


Pontosan. SENKIT nem kötelező ám elviselned, legyen az rokon, szülő vagy vadidegen, teljesen lényegtelen. Az ilyen mérgező emberek csak rontják az életminőséged, szépen eltávolítod az életedből és kész, nem tartozol senkinek sem elszámolással.

2018. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
87%
Ha a sógornőmmel élek kapcsolatban, netán házas vagyok vele, akkor viszlátot mondok neki. Ha csak simán egy sógornő, akkor valószínűleg le se szarom, nem kell látom az életemben, mert ő csak egy sógornő. Számomra egy senki. Tehát nem kell foglalkoznom vele.
2018. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz lehet így... Én már csak a tesómmal tartom a kapcsolatot, vele is olyan félévente.

Ennyi bőven elég. Senki nem áll vele szóba, egyedül van, magának főzte. Most biztos jobb, hogy övé minden felelősség a saját dolgaival kapcsolatban, és senki nem látogatja, segíti. Ezt akarta. Mindenkit elmart.

Én a helyedben megkérném a rokonokat, hogy a te dolgaidról ne beszélgessenek vele, mert ezek nem az ő döntései, akármilyen mérges is lesz. Majd megnyugszik. És ő teszi meg a közeledő lépést, akkor viszont meg már ti döntitek el, hogy félreteszitek-e az egészet, változott-e valami. Azért verekedni nem kell. Sem hagyni a totális elmérgesedést, én levegőnek nézném.

2018. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!