Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova dugjam el a naplómat?

Hova dugjam el a naplómat?

Figyelt kérdés

Naplót írok. Most kezdtem el kb. harmadjára. Eddig anya mindig felkutatta és elolvasta. Ezt most el akarom kerülni. Gondoltam ha nem tudja, hogy írok akkor nem is fogja keresni, szóval nem szóltam róla neki, hogy írom. De valahova attól még nagyon jól el kéne dugni, mert anya amúgy is mindig kutakodik a szobámban. Pl. ha felírok valamit egy cetlire másnap már biztos elolvassa. Átnézi a szemetemet, hogy miket dobok ki, stb.

Szóval ha valaki tud egy jó rejtekhelyet írja meg létszi.

Köszi

14/L


2010. jún. 6. 17:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
98%
Vagy mindig legyen nálad pl vidd a suliba is, bár ez necces vagy csak annyit tudok tanácsolni, hogy írj blogot, de úgy hogy senkinek se szólj róla és tuti senki ne jöjjön rá, hogy te írod...
2010. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
90%

Tedd az ágyad alá!vagy a szekrény tetejére, ruháid közé hirtelen ennyi jut eszembe!

Én sem írok már naplót anya detto olyan mint a te anyukád!

sok sikert

2010. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim válasza:
98%

vedd le egy könyv borítóját és húzd rá és tedd vissza a könyv helyére a könyvet meg vidd el a lakásból

de figyelj hogy ne legyne kevésbé poros a naplódnál polc mint máshol...

2010. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
98%

Szia! Az én naplóm mindig nálam van, hordtam suliba is (unalmas órákon hasznát lehet venni :D), és otthon sem tettem ki a táskámból, mindig benne hagytam. Ha a táskádat nem nézi át, akkor az jó hely lehet.

Esetleg még ágyneműtartóban, könyvespolcon a könyveid mögött, ha játszol valamilyen hangszeren akkor annak a tokjában, szekrény mögött (de persze kivehető helyen :)), más most hirtelen nem jut eszembe, de remélem tudtam segíteni!

2010. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
98%

Én anyám is pont ilyen, pedig 19 vagyok!! Múltkor láttam, hogy még a szennyes bugyimat is nézegette!!! Beteges :S


Amúgy én ilyen lomos helyen tartom, ahol nem kutakodik senki, merthogy "ott úgyis csak lomok vannak". Meghát ezt így nehéz kitalálni, ha ott lennék a szobádban, secperc alatt találnánk neki helyet :D A lényeg, hogy olyan helyre, ahol nem rámol senki.

2010. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
97%

Fura egy anyukád van... Írd bele a naplódba, hogy nagyon zavaró a kíváncsiskodása - hátha elszégyelli magát. Mindenkinek lehetnek titkai, amiket nem akar másokkal megosztani.

Rejtekhelyet nem tudok javasolni, mert nem ismerem a körülményeidet, de mi lenne, ha pl. megtanulnál gyorsírni? Vagy valami titkosírást, amit csak te tudsz elolvasni.

2010. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
98%

Írd az internetre. Van olyan blog, ahol dönthetsz úgy, hogy senki ne lássa, csak magadnak készíted. Vagy írd word-be és védd le jelszóval. Számtalan lehetőség van.

Mondjuk nem értem mit akar az anyád a te naplóddal, de azt is megteheted, hogy csinálsz egy kamu naplót és csinálsz egy igazit. A kamu naplóba csak tényeket írsz (mi történt a suliban stb. stb.), a másikba meg bármi mást. Ha a kamut olyan helyre teszed, ahol biztosan megtalálja, akkor látni fogja, hogy nincs benne semmi, ami miatt aggódnia kellene.


Valamelyik lehetőség talán segít majd.

2010. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
98%
Nekem direkt jól elzárható van. Van hozzá egy doboz,lakat, kulcs, biztonsági zár, readásul gyönyörű. Keress olyat, vagy rakd a szekrény tetejére. Vagy az iskolatáskádba, esetleg a ruháid közé, vagy a rég holmikhoz.
2010. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim válasza:
88%
blogot ne irj egyszer megtaláltuk egy évfolyamtársunk blogját ami elvileg titkos votl és mindneki azon röhgött elég nayg szivás de tényleg írhatsz blogot cska állitsd be hogy ne lássák ami irsz vagy a gmailen belül van ilyen hogy jegyzetek oda is irhatsz vagy feltöltöd valalhova ami irtál vagy lejelszavazod és akkor fel sem kell tölteni
2010. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
88%
Fú én nagyon találékony vagyok, ha rejtegetésről van szó. Viszont nem ismerem a lakásotokat, így nem tudok nyilatkozni. Mondjuk az lenne a legegyszerűbb, ha nem írnál naplót. Vagy számítógépre írnád és tikosítanád jelszóval, akkor senki nem tudja megnézni. Vagy veszel egy lelakatolható dobozt és abba teszed a naplód. Sajnos más megoldás nemigen van, mert ha anyukád ennyire elszánt, akkor előbb-utóbb úgy is megtalálja és elolvassa.
2010. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!