Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki valamelyik közeli családtagjával nem tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Miért?

2018. febr. 1. 10:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Sajnos van,de igyekszem változtatni ezen egyenlőre nem túl nagy sikerrel.
2018. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát félévente egyszer találkozok vele, de inkább mennék fogat húzatni, mint oda.


Okoskodik, pfázik, megszól, kritzál, bármit csinálok, beleköt, kioktat... ki nem állhatom, szívem szerint minden kapcsolatot megszakítanék vele.


28n

2018. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Öcsémmel. Már írtam itt is ki erről kérdést, több éve, akkor részleteztem eléggé, mi vezetett el idáig. 99% azt írták nekem a válaszolók, hogy a büdös életben nem bocsánatának meg neki. Érdekember, önző, tolvaj, tönkretette anyánkat anyagilag-idegileg és semmit nem bán meg soha, neki áll feljebb. Lényegében mindenki legyen az ő jólétének alárendelve, az már nem érdekli milyen szenvedés árán. Mindenki a cselédje, azt hiszi. Szóval én úgy döntöttem nem akarok későbbiekben szívni ezzel és egyáltalán nem beszélek vele, családi eseményeken mosoly, és ennyi. De ha lehet kerülöm még ott is. Borzalmas érzés.


Neked kérdező?

2018. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
A fèrjem a szüleivel. Gonosz emberek, rossz szülők, egyszerűen ezèrt.
2018. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Apámmal húsz éve. Gyerekként fontosabb volt az alkohol számára, mint mi. Három évvel ezelőtt kezdett keresni, sosem beszéltem vele. Ezután sem szerepel a terveim között.


29/f

2018. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szüleimmel. Egyre feszültebb a helyzet, pedig lassan az életkoruk miatt rá fognak szorulni a segítségemre. Nem teljesítem az elvárásaikat munkám, lakáskörülményeim, párom és az unokáik iskoláztatása szintjén sem. Utolsó emberek lennének akiktől segítséget vagy pénzt kérnék kölcsön, szerencsémre ez a téma nem aktuális. Tegnap konkréten xarnak neveztek. Utoljára karácsonykor voltam náluk, legközelebb húsvétkor megyek. Diplomás, köztiszteletben álló nyuggerek ...
2018. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak anyámmal tartom a kapcsolatot, meg a nagymamámat párhavonta meglátogatom. Tudatosan kiiktattam az életemből a rosszindulatú, szemét embereket és ez alól nem voltak kivétel a rokonok sem. :) Ellenben a párom családjával nagyon jóban vagyok, nekem úgymond már ők a családom, hiszen hamarosan férjhez megyek a fiukhoz. :) Szóval nálunk ez a helyzet, nem szennyezem az életem kártékony emberekkel.
2018. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!