Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tartja a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tartja a kapcsolatot az exével! (? )

Figyelt kérdés
A paromnak 4 eves kapcsolata volt, es most lesz 2 eve hogy szakitottak, viszont joban maradtak, es en ezt nem nagyon fogadom el, lehet azert mert nekem kapcsolatban o az elso, mi 8 honapja vagyunk egyutt es elmondta hogy mielott osszejottunk 2 honappal azelott meg atment hozza szeretkezni, szoval akkor meg erzett iranta valamit, viszont allitolag a ketto kozott megszakadt benne valami, es csak baratnak tekintette, a lenyeg hogy azota volt az ex kulfoldon, de elotte meg beprobalkozott a baratomnal hogy fekudjenek le egymassal, de termeszetesen nemet mondott, a lenyeg hogy amig kint volt par honapig addig havonta hazajott es nem tetszett nekem de 1 orara mindig talalkozhatott vele, a lenyeg hogy most hazakoltozik es kb 15 percre lakik tolunk, es most elegge kivagyok, hogy mivan ha tobbet talalkoznak es a baratom megint erez iranta valamit es megcsal engem, mindig mondja hogy ez nem fog elofordulni es lehetett volna alkalma ra, de nem tette meg. En miattam hogy ne szakitsunk meg az egyetemi dolgait is megvaltoztatta, azt annyira hogy o Pestre jart egyetemre es ingazott naponta, viszont mondta hogy nem birja es felkoltozne en meg megmondtam neki hogy nekek tavkapcsolat nem kell ahol max hetvegente talalkozunk, ra 2 honapra megmondta nekem hogx atmegy masik szakra es levelezos lesz, hogy velem maradjon, es ne szakitsunk, szoval tenyleg erzem hogy szeret ha ilyen dolgokat kepes volt megtenni, viszont nagyon zavar az exe, mert mondta hogy o baratkent tekint ra es nem erti hogy minek kell megszakitani a kapcsolatot vele, mert nem erti azokat a parokat. Viszont nekek ez fura mert nyilvan nem volt meg kapcsolatom. Viszont megmondta hogy nem kell felnem mert nagyon szeret engem, viszont ha engem ez zavar, es nem tudok benne teljesen bizni akkor egy ido utan szakitas lesz. Mondtam neki hogy szakitson meg vele minden kapcsolatot, de azt mondta hogy nem es ha ezt tovabb folytatom akkor szakit velem es nem azert mert az exe fontosabb lenne nalam hanem mert ez szabadsag ter megvonasa, es nem akar ilyen kapcsolatban lenni. Szerintetek en tulzok mindenben vagy igazam van?

2018. febr. 1. 09:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Látszik, hogy az első kapcsolatod.

NEM kérhetsz senkitől ilyet, hogy ne beszéljen/találkozzon ezzel vagy azzal az emberrel. Nagyon el vagy tájolva. Nem a tulajdonod, hanem a párod, és ha kidob akkor igaza lesz. Ha meg az exe kell neki akkor úgyis vissza fog menni, vagy épp megcsal vele. Nem tehetsz ellene semmit. Hagyd abba ezt a foggal-körömmel kapaszkodást meg a zsarolást, ez undorító dolog.

35N

2018. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
78%
Szakítás a jó megoldás sajnos. Minél előbb. Voltam ebben a szituációban. Férjes asszony volt már az ex, akivel a "barátság" fennmaradt. Aztán csak kiderült, hogy a gyerekének az apja az én párom, akinek szintén fontos volt a szabadság tere.
2018. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Ja nálunk kb. ugyan ez van csak en vagyok az "ex". Mondjuk mi nem talalkozgatunk, de bevallottan engem szeret a srac a mai napig, a mostani meg csak ugy van.

De amugy szerintem lepj ki ebbol a kapcsolatból.

2018. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszt, es ugy is hogy megmondta nekem hogy ha ugy adodna akkor ritkan estenkent meginna vele valamit? De viszont en nem mehetek mert utalom ot?
2018. febr. 1. 09:35
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, de ha valami miatt szakítanánk egész biztos barátok maradnánk. Volt előző kapcsolatom, szóval elmondhatom, hogy ezt érzi az ember.

Megértem ahogyan érzel, de ha annyira rossz, inkább szakíts, hisz benne van a dologban, hogy fellángolnak régi érzelmek köztük.

2018. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem menne bele megint, mert amig nem ismert meg engem addig romokban volt az elete, es mondta hogy miota tenyleg nem nez ugy ra, csak baratkent azota ha netalantan meg a kapcsolatunk elelyen elkepzelte akkor gyuloletet erzett azonnal ahogyan szakitott vele, a lenyeg hogy a vegen meg a kapcsolatuk kozepen csalta, de ezt a baratom elnezte, amikor korhazba kerult 2 hetre, kiderult utolag szamara hogy kozbe az exel masokkal is talalkozott. Viszont azt mondta hogy miota velem van megvaltozott minden es boldog mellettem es hogy talpra allitottam, es a mai napig azt mondja hogy velem tenyleg el tudja kepzelni hosszu tavon, mert az exen kivul harmonikus a kapcsolatunk es mindog mondja hogy ne legyek feltekeny. En szeretem nagyon, es nem szeretnek vele szakitani.
2018. febr. 1. 09:56
 7/29 A kérdező kommentje:
Viszont felek a csalodastol ha netalantan megtortenne koztuk az a bizonyos dolog.
2018. febr. 1. 09:58
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Korábban egy másik kérdésnél nekem támadtak, mikor megírtam, hogy válás után (ha a vagyonjogi kérdések is lezárultak) a felek csak akkor tartsák a kapcsolatot, ha van közös gyerek, és akkor is csak a gyerekkel kapcsolatos dolgokat beszéljék meg. Ne lelkizzenek, ne legyenek egymás támaszai akkor sem, ha a másik valóban nehéz lelki helyzetben van és valóban támaszra szorul.


Szóval nekem ugyanaz a véleményem, mint neked. Az pedig, hogy még szakítás után is összejöttek szeretkezni, az tökéletesen mutatja, hogy lelkileg ő legkevésbé sem zárta le azt a kapcsolatot. Igen, szeret téged, de az exétől sem tud elszakadni. Az ilyen kapcsolatok tudnak akár évtizedeken (!!!) át tartó se veled, se nélküled kapcsolattá válni. Gondolom, ilyenhez nem akarsz asszisztálni.


Én a tiszta helyzeteket kedvelem és csak olyan emberrel kezdenék párkapcsolatba, aki lelkileg már túl van az előző kapcsolatán. Magyarul: a helyedben szakítanék vele.

2018. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Analóg a gondolkodásmódod te lány. Szerintem te zsigerből utálod az exét(nem véletlen ex!) és állítom még nem is találkoztál vele. Inkább haverkodj össze vele. Ezzel a féltékenykedős magyarázással csak felb@$zod a palid idegeit és tényleg lapátra fog tenni. Nekem egyszer mondta az akkori csajom hogy ne találkozzak többet a csaj barátommal(akivel sosem jártunk). Mondtam hogy akkor veheted a cuccodat mert ő már Xéve a barátom te meg pár hónapja a csajom. Azóta is összejárok vele.
2018. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Talalkoztam vele parszor, es meg 3 napos balatoni satrazas is volt, de egyszeruen az idegesit hogy fel evvel ezelott meg intim kepet kuldott a baratomnak magarol, es ezek a szexualis dolgok hogy igy legekudne vele meg ugy.... a baratomat ezek nem erdeklik, csak nem ertem hogy akkor minek akar joba maradni vele ha tudja jol hogy az exe nem baratkent tekimt ra.... hanem csak egy alkalmi partnerre.... aki ott van ha mast nem talal.
2018. febr. 1. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!