Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombaton volt az esküvőnk,...

Szombaton volt az esküvőnk, de a menyasszony szöktetés kicsit balul sült el! Hogyan tehetné jóvá?

Figyelt kérdés
A párom kommandós és kitalálta hogy a menyasszony szöktetés úgy legyen hogy pár barátja és kollégája raboljon el!Az volt a baj hogy rendes "harci díszbe" rontottak ránk.Olyan hiteles volt hogy az egész násznép megrémült mikor berontottak símaszka meg géppuskákkal (nem voltak élesek) és kituszkoltak minket egy autóba!Most az én családom nagyon haragszik rá,mert szerintük ezt finomabban kellet volna!Szerintem amúgy jó volt!Hogy tudná kiengesztelni a családot?Már bocsánatot kért tőlük miliószor!Tippek?
2010. jún. 6. 19:16
1 2
 1/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Az idő megoldja.
2010. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
már nem azért de ez nem a TE életed legfontosabb napja? nem tudsz mást, mint amit már meg is tettél: bocsánatot kérni tőlük... inkább nevetniük kéne nem haragudniuk...
2010. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek jóvátenni? Arról nem tehetsz, se te se ő, h a családod nem érti a viccet. Az esküvő a ti örömötökre van, nem a rokonságért :)
2010. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy high five a férjednek:D Ez hatalmas lehetett:D Van róla videó?:D

Amúgy szerintem bocsánatkérésnél többet ne tegyen. Ha a te családod olyan, hogy egy poénon képes egy életre besértődni akkor az az ő bajuk. Az idő majd helyrehozza a dolgokat, ne félj. Csak nem lesz az, hogy 40 éves korodban amikor az unokák kérdezik h nagymama miért nem beszél apával akkor azt mondod, hogy hát 15 éve elrabolt kommandósruhában és most örihari van...

2010. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, majd lenyugszanak. Most mondod, hogy bocsánatot kért, nem is egyszer! Ne könyörögjön! A házasságotok alatt még egy tucat olyan dolog lesz, ami miatt akár a te családod, akár az ő családja fennakad majd, ezekért a dolgokért vagy egyáltalán nem kell bocsánatot kérnetek - hiszen kettőtök dolga - vagy egyszer, mindössze egyszer bocsánatot kértek, és ennyi.


Nem kell könyörögni, nem kell megalázkodni, nem kell kis terveket kieszelni, hogy na vajon hogyan engesztelhetnétek ki őket. Hozzászoknak. Majd ez után minden kis apróságon besértődnek, és majd várják az engesztelést. Mondjuk nagy bevásárlást, vagy kerti bútort, vagy kerti partit...stb.

2010. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Neka ***** válasza:
100%

Nehogy már Ti érezzétek rosszul magatokat emiatt...

Ez a Ti esküvőtök volt és ez egy rohadt jó poén volt!!!!

Inkább jót kellene nevetni rajta utólag, mert nem hétköznapi szöktetésről van szó. Ha ebből sértődés van, akkor nem a párod tehet róla.

Pont ez a gáz az ilyen összejövetelekkel. Miért nem lehet elfogadni főleg egy ilyen dolgot, úgy, hogy jól éreztük magunkat, így történt, ez egy nem mindennapi szöktetés volt stb. is kész!

2010. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Állati lehetett!!! Irigyellek, de nagyon!!! Szerintem ez egy olyan amit még senki sem csinált ilyen formában! Szerintem aki nem érti a viccet az boldogtalan ember! A Te napod volt, s nem másé. Aki haragszik az békül! Nekem ez a mondat be szokott jönni! A másik kedvencem: Mindenki a saját maga érzéséért felelős.

Klassz dolog volt, nincs miért elnézést kérned!

2010. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez Qrva jóóóó! De kár, hogy nem voltam ott :(

Szerintem ne rudózzatok tovább ezen a bocsánatkérésen, mert semmi olyan nem történt, ami miatt örök-harag kellene, hogy legyen..

2010. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, köszi a tippet, tesóméknak most lesz az esküvöje!
2010. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, nem kicsit irigyellek :D én tuti nem fogok ilyet kapni...

Szüleiddel meg ne foglalkozz, majd lenyugszanak. Most komolyan, szerintem nekik is tetszhetett, hogy az esti film hirtelen valósággá vált :D

2010. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!