Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Te megmondanád a párodnak, hogy nem tudod szeretni és elfogadni a gyerekét (akit nem ti neveltek és nem veletek él), mert neveletlen, követelőző, pofátlan és rossz tanuló?
2018. febr. 3. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Csomag,sajnos hozza tartozik,te választottad nem most derült ki gondoltam pár perce,megmondanám,csak lehet én lennék utána az ex..
2018. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen helyzetben szerintem a szakítás a legjobb.
2018. febr. 3. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Akkor nincs több kérdés,talán bele se mentem volna. Vagy lehet a gyerek csak kifogás és amugy is kilépnél már?
2018. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyéb okokból szakítottam vele már.


A gyerekkel kapcsolatban az volt, hogy próbáltam magamhoz édesgetni és jó hatással lenni rá, de az anyuka felhívta az exemet és üvöltözött, hogy ne bolondítsam a gyerekét és tartsam magam távol tőle, miközben ő gyereknevelés helyett tekergett.


A facebookot telesz.arta a szelfijeivel, egyetlen közös képe sincs a gyerekével, mintha szegény nem is létezne, munka után lelép otthonról, ha épp nem az új barátjával csavarog, akkor barátnőkkel kávézik. Közöm hozzá nincs, de nem csodálkozom azon, hogy ilyen volt az a gyerek.


Szívesen foglalkoztam volna vele, de ugye a hisztérika ezt megtiltotta. Valójában az van, hogy féltem a gyereket, félek, hogy így mi lesz belőle.


A kérdésben említett dolgokon lehetett volna változtatni, de esélyem sem volt.


Az exemnek mondtam, hogy az anyuka nem neveli és nem tanítja, de ő is azt mondta: "Te ne szólj bele."


Végülis már mindegy az egész...

2018. febr. 3. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!