Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni ebben a...

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy van 3 gyermekem (6éves 3éves lány és egy 2 hónapos fiú). Anyósomékkal lakunk a férjemmel akivel egy ideje külön vagyunk Anyosék mindenáron ki akarnak tenni a házból de a gyerekeket nem engedik. Azzal a feltétellel maradhattam ott ha dolgozok (el is ment a tejem). Elmentem dolgozni de ma hívtak hogy nem feleltem meg a próbaidő letelt. Anyósék most adtak 1 hetet hogy találjak másik munkát. De eddig már volt egy olyan hogy le akartam vinni a szüleimhez az egyik lányomat látogatóba és a férjem úgy nekiesett a torkomnak hogy közbe bevágtam a kezem ami elég lila lett. Merre induljak el ha nem hívnak sehova dolgozni. Ma beadtam vagy 20 helyre az önéletrajzomat. Nem tudok menni sehova 3 gyerekkel meg nem is engedik őket.
2017. ápr. 29. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem mondta, hogy három gyereket nyomjál ki a nagy büdös semmire, egy ilyen családba!
2017. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Anyukád hoz nem költözhetett?
2017. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi a 2# vagyok.

Anyukádhoz nem költözhetsz? Ha erőszakkal nem engedik a gyerekeket el akkor vagy hívod a rendőrséget vagy még bekamuzol valamit pl elmentek fagyizni és akkor be a kocsiba aztán viszlát. A férjeddel válófélben vagytok vagy már elváltatok? Ha nem engedik akkor meg titokban hívd meg a saját szüleidet mondj el nekik mindent és utána velük elmehetsz mert legalább nem leszel egyedül ha valaki erőszakkal marasztalni akarna.

2017. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
A te gyerekeid anyósnak semmi köze hozzájuk. Intézel magadnak házat, albit vagy keresel egy ismerőst/családtagot aki befogad és mész. Ha akadékoskodnak rendőrt hívsz, nem kell csatába szállni velük vonulj ki a csomagjaiddal és hívd ki a rendőrséget. Ez így nem élet se neked se a gyerekeknek. Ez nem tesz jót nekik nyilván érzik a feszkót ők is. Légy erős.
2017. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
előbb utóbb úgyis kidobnának nem kell küzködni velük. 5ös
2017. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg egy anyaotthon, átmenetileg? Vagy szüleidnél, még ha szűkösen is, de ennél csak jobb lehet.... Úgy tudom, a gyerekek elsősorban az anyához tartoznak, mivel általában az anya az elsődleges gondozójuk (nem csak anyagi, hanem érzelmi is beleszámít), olyan nincs, hogy nem engedik. Láthatást biztosítani kell az apának, aztán szevasz. Anyósapósék meg menjenek melegebb éghajlatra, nincs beleszólásuk.
2017. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem engedik? Ők nem parancsolnak neked, pláne nem rendelkezhetnek a te gyerekeid fölött.

A szüleidhez mehetsz? Anyaotthonba? Ismerősöm három gyerek miatt kapott szolgálati lakást az önkormányzattól.

Elég sza.r helyzetbe kerültél, de nem maradhatsz benne. Hagyd ott őket, olyan nincs, hogy nem engedik. Apád, rendőrség segítsen költözni.

2017. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az szüleimhez nem tudo menni mert két szobás tömblakásba élnek a két hugomal szóval oda nem hinném hogy engedné a gyámügy.
2017. ápr. 30. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!