Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kéne csinálnom? (többi lent)

Mit kéne csinálnom? (többi lent)

Figyelt kérdés

2-3 éve történt ez az eset 16éves voltam..Mamámnál a szokásos módon ünnepeltük a húsvétot. Ilyenkor a család néha iszik egy picit. (nem kell erről semmi rosszat feltételezni) Elmentem tv-zni a keresztapámmal(Ő nem vérrokon) és az unokatesómmal. Beszélgettünk sokmindenről nagoyn jó kapcsolatban vagyunk...És elkezdett simogatni miközben a fiát ölelte. Először nem is nagyon tűnt fel azt hittem hogy véletlen. Aztán kicsivel később feljebb húzta a felsőmet és a csípőmet kezdte el simogatni. Elég kínos volt ez nekem hiszen a nagynéném férjéről van szó őgyhogy elkezdtem távolodni de ő jött közelebb picit és ezekután eljöttem onnan.

Tudom hogy ez nem egy nagy dolog de én azóta is rosszul érzem magamat emiatt.



2015. nov. 6. 15:55
 1/7 anonim válasza:

Szerintem mindenképp beszélj róla a szüleiddel! Lehet hogy nem tűnik komolynak, de ha ezt megtette lehet tovább fajulna. Nyilvános jelzéseket adott afelől hogy úgymond érdeklődik irántad.

Nem neked kell rosszul érezned magad miatta :)

2015. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem merem ezt senkinek sem mondani...Mert a keresztapám ezt leszámítva egy nagyon családcentrikus segítőkész ember..Azóta nem történt ilyen eset.
2015. nov. 6. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy pszichológussal beszéld meg. Gondolom, nem nagyon fenyeget most bármi más veszély vele kapcsolatban, csak nem találkoztok minden nap. Az viszont rossz, hogy ez állandóan benned van, és esetleg mások iránt is bizalmatlanságot ébreszt benned. Nyugodtabban is aludnál.
2015. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először: 2-3év eltelt,hogy-hogy most jött ez elő?


A helyedben én is megemlíteném a szüleimnek.Nekem is van keresztapám,de azért nem simogat a pólóm alatt,már ne haragudj.

..valamint családcentrikus,persze,minden pedofil családcentrikus és szereti a gyerekeket..

Honnan tudod,hogy más gyerekkel nem teszi ezt meg? (Ha netán tényleg van benne valami hajlam..)


Valamint ha nem tudod feldolgozni,kérd szakértő segítségét szerintem is.


21/L

2015. nov. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Többször is előjött már..csak úgy érzem hogy most már jobban felfogom a dolgokat.
2015. nov. 7. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,végül is felnőttél,lehet azt mondani,így értem.


A szülők mondjuk tényleg azért "gáz" választás,mert valószínűleg elfogultak a rokonsággal szemben.Nem hinnének neked,szóval szarul reagálnák le.

Először kérd szerintem valami szakember segítségét. Vannak már ingyenesen is,nem kell érte fizetni.


Sok sikert.

Az előző hozzászóló voltam,21/L

2015. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. nov. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!