Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Elválnátok?

Figyelt kérdés
A férjem régimódi gondolkodású, miszerint a nő legyen otthon a gyerekekkel, a férfinak a dolga megteremteni a pénzt. Ennek ellenére én természetesen dolgoztam, persze megállás nélkül azt hallgattam hogy "majd ha megkeresed amit én.." 1 hónapja született meg a második gyermekük. A nagy fiunk 6 éves. Mostanában vannak rosszabb napjai, sokat küzdünk vele, szófogadatlan. De ez nem most kezdődött.. Viszont a férjem hozzá állását elfogadhatatlannak tartom. Beszélni nem lehet vele, nem érti meg mi a probléma. Ma volt a második alkalom amikor a fiunk füle hallatára azt mondta hogy elköltözik, elválik MIATTA! Jó apának tartom, de vannak pillanatok amikor őszintén sajnálom hogy gyereket szültem neki. Ha egész napos játszásra van "ítélve" azt mondja hogy ő nem óvónő vagy bébiszitter... Szerintem ez rohadt gáz. De amikor erről beszélünk csak vita van belőle. Én nem akarom hogy a gyerekeim lelki nyomorékok legyenek miatta. Világossá vált számomra hogy megváltozni nem fog.
2018. febr. 7. 22:22
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
A gyerekek körüli teendőkben egyébként kiveszi a részét, mindenben segít. De úgy érzem "kiöregedett" abból hogy gyereket neveljen, mert egyszerűen lusta hozzá.
2018. febr. 7. 22:25
 2/30 anonim válasza:
32%
Én elválnék.
2018. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
40%
Atyaég, persze hogy hagyd el.
2018. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Mert megmondta hogy te legyel a gyerekkel majd o megy dolgozni. Mit nem ertel ezen te asszony??! O nem akar a gyerekkel otthon lenni. Mit nem ertessz??!
2018. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
Az a rohadt gaz hogy a ferjed mond valamit, te meg az ellenkezojet csinalod.
2018. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

fu ez nagyon gaz szerintem. elbeszelgettel mar vele errol igy ahogy nekunk irtad? leet hogy kicsit beleesel ilyenkor az asszony szerepebe aki csendben marad inkabb es nem mer / akar ellenkezni?

regebben nem voltak erre utalo jelek hogy hajlamos igy beszelni viselkedni?

En bizony felrecibalnam es megmonanam neki : most nagyon összekapod magad kisapam vagy fogom a gyerekeket es megyek..

2018. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%

Talán meg kellene nevelned a fiadat. Ha még a kicsit is elrontod, akkor ne csodálkozz. hogy az apa el akar válni.

De miért kellene az apát egész napos játszásra ítélni? 6 éves gyerek játsszon egyedül, vagy foglalja el magát valamivel. Akkor lesznek a gyerekeid lelki nyomorékok, ha nem fegyelmezitek, nevelitek meg őket.

2018. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
"A fiunk füle hallatára azt mondta hogy elköltözik, elválik MIATTA! Jó apának tartom. " Hát én nem tartanám,a gyerekeid már érzik h nem jó a légkor ,és ez csak rosszabb lesz és rámentek ne várd meg mig bántja őket v téged. Inkább elválni és békében élni,mint anyagiak miatt ilyen emberrel maradni aki ilyet vág egy kisgyerek fejéhez..
2018. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
A férjem régimódi gondolkodású, miszerint a nő legyen otthon a gyerekekkel, a férfinak a dolga megteremteni a pénzt... Itt a baj,h tudtad milyen.. Össze se áll ilyennel egy normális nő, aki nem akar kb bejárónő,stb,bologató kutya lenni hanem társ..
2018. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Szereted te ezt az embert? Ő szeret téged? (Vagy csak magát?) Társad, barátod, szerelmed az életben?
2018. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!