Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben kihez...

Ebben a helyzetben kihez ítélnének 14 évesen? Ahova én szeretnék menni?

Figyelt kérdés

Apa:

A párjával közösen vásárol 64 nm res panelba ami 3 szobás külön szobánk lenne.

10 nm res az én szobám

A lakásban a konyhát leszámítva mindent fel újítottak teljesen új bútorok.

3 kereső felnőtt (apa,tesóm,apa párja)

nem szeretnék hogy ide hozzam a kiskutyáim


Anya:

alkoholista a párja akié a ház itt is külön szoba de tesómmal ha itt lakna egybe lennénk

kertesház és kb 100nm res

20 nm res az én szobám

régi bútorokkal

itt nem lenne tv

nincs gáz hősugárzóval fűtünk és rezsón főzünk

a konyha penészedik.

itt lehetnek a kiskutyáim


2018. jan. 22. 21:44
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Anyánál szeretnék lenni. Tömören a tények. Apáék azt mondják élhetetlen ott de én szeretem mert anya is itt van.
2018. jan. 22. 21:46
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
alkoholista a párja,egy szobán nyomorognátok a tesoddal nincs gáz,rezsó,hősgurzó,penész,a biroság se fog odaengedni. Hát Apukádhoz menjetek jobban jártok,kiskutyák annyira nem lényegesek szerintem,mint h élhetetlen egészségre ártalmas környezetben maradnál egy alkoholistával,Én alkoholista Apa melett nőttem fel,tudnék mesélni,ne a saját bőrödön tapasztald milyen jo alkoholista melett élni ,mi úgy mennekültünk el Anyámmal. Ne maradj Anyukáddal ő rontsa el egyedül az életét titeket ne vigyen bele ebbe.
2018. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen egyetértek az előzővel.
2018. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha kiderül, hogy anyukád egy alkoholistával él együtt, nem fognak odaengedni.
2018. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Szegénykém megértelek , az otthon ott van ahol anya van 😢
2018. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
14 év fölött Te döntesz.
2018. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Apukádhoz egyértelműen. A kiskutyának meg keresnék egy új otthont mert ahogy neked is szintúgy neki is borzalmas az a környezet ami az anyukádnál van.
2018. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

A kutyák miatt, igaz?

Hány kiskutyáról van szó és mekkorák lesznek nagykorukban? Ha pl. 2 tacskóról vagy pincsiről van szó, akkor lehet meg lehetne győzni apukádékat, hogy vihesd őket is. Nagy testű és mozgás igényű kutyusoknak kínzás a panel.

2018. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
67%
Ne haragudj, most olvasom, hogy anyukád miatt is maradnál (este van, kicsit fáradt vagyok. A régi bútorral és a tv hiánnyal nem is lenne baj, de a penészes konyha nagyon egészségtelen! Ráadásul egy alkoholistával élnél!? És ha nem kapja meg a napi adagját, és terrorizálna titeket? Az agresszió sajnos benne van a pakliban náluk. Menj apukádékhoz!
2018. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

6nm-es szobában is ki lehet bírni, de az is jobb, mint egy közös szoba. Egy kicsi, de jól felszerelt lakás sokkal jobb, mint egy nagyobb. Rezsón főzni veszélyes, plusz elfelejtheted, hogy "sütsz egy muffint". A penész veszélyes az egészségedre. Míg egy több lábon álló, biztos kereset sokkal jobb, mint pár kiskutya (tudom, ez így gondoszan hangzik).

És a lényeg. Alkoholistával nem lehet együtt élni. Bármit csak azt ne. Tényleg. A legrosszabb. Nem akarsz te látni valakit fetrengeni a hányásában, vagy magából ki kelve ordítozni naponta. Rosszabb esetben tettlegességig fajulva.

Anyukáddal találkozhatsz akár naponta, de én nem járnék "haza" egy alkoholistához.

2018. jan. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!