Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek paranoiás vagyok...

Szerintetek paranoiás vagyok vagy jogosan aggódom?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy óvodás korú kislánya. Az édesanyával soha nem alkottak egy párt, nem nevelték közösen sem a gyereket. Igazából sajnos elég rossz természetű, sokak szerint mentálisan nem egészen ép. Amikor a párommal megismerkedtünk zaklatott a munkahelyemen, folyamatosan bejött, betelefonálgatott. Mióta egy párt alkotunk, a mai napig megy a harc. Sokszor a kislányt is uszítja ellenünk. (Nem csak ellenem, az apja ellen is). A páromat sakkban tartja a gyerekkel.

2 hete azonban történt valami pálfordulás. Jópofizik, érdeklődik, magához képest normálisan viselkedik.

Ma az óvodába pl együtt mentek a párommal egy ünnepségre. Ez engem többek között azért is zavar mert nem tudom elhinni, hogy ennyi utálkozás után tényleg megváltozott volna (nem tagadom, nyílván mint nőt is zavar)

Egyáltalán nem tudok bízni benne, szerintem ez csak egy újabb áskálódás kezdete.

Szerintetek paranoiás vagyok?


2018. febr. 8. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nincs olyan, hogy egy ember egyik napról a másikra "normális" lesz. Én ezt nem párkapcsolat hanem egy barátság kapcsán tanultam meg. Egy régi jó barátnőm az évek múlásával teljesen kifordult magából is a végén már úgy viselkedett velem mint egy bolond. Már féltem tőle, elkerültem. Pár év múlva gyereket szült és felkeresett, hogy rendezzük a dolgainkat. Nem mentem bele mert anno már túlment egy határon a viselkedésével, onnan nincs visszaút.

Tartsd meg a sok lépés távolságot és ne lepődj meg, ha újra dob egy 180 fokot. Én számítanék ilyesmire a helyedben.

2018. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kedvelt meg téged egy kicsit sem, hihetetlennek hangzik, én nem bíznék benne! Közétek akar állni,ki szeretné azt az embert aki "elveszi"a férfit, akitől egy gyerek is van? Főleg, hogy ilyen ellenséges volt veletek. Vigyázzatok vele!
2018. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy arra megy ki a játék hogy mi szétmenjünk.
2018. febr. 8. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt mondtad sokak szerint mentálisan nem ép. Lehet felkeresett egy pszichológust, vagy szakembert...

De azért vigyáznék vele!

2018. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy párterapeutához jár. Egyedül...
2018. febr. 11. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:

A pároddal kell ezt megbeszélned, hogy ő hogyan érzi, ő mit mond. Hogy együtt mennek a gyerek műsorára, az a gyerek érdeke.

Ha mégis ráéreznél, hogy a párod hajlamos visszamenni, akár a "gyerek miatt meg kell próbálni" szöveggel, akkor fuss, amerre látsz.

2018. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!