Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan aggódom vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggódom vagy csak paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk a barátommal, jól megvagyunk heti egy tali olykor kettő vagy szünetekben minden nap,két naponta. Kb 3hete van egy furcsa érzés bennem. Későn ér haza, "sétál", kísérgeti az osztálytársait, munkatársait az állomásra ide oda.Beszélünk telefonon és ha pl más lánnyal van(legutóbb hazafelé sétált a munkából egy osztálytárs nőjével és hirtelen le kell raknia) lerakja a telefont. Semmi problémánk nem volt eddig imádjuk egymást. De furcsa, hogy ennyire sokszor dolga van. Szombaton találkoztunk és fimet néztünk a lány megcsalta a fiút a filmben és én megöleltem és mondtam hogy sosem tudnék ilyet tenni mondta hogy ő sem de valamit láttam rajta, mintha bűntudat lett volna nem nézett a szemembe és gyorsan témát váltott. Rádob egy lapáttal hogy kb 3 napja fedeztem fel hogy ő fent van egy társkereső oldalon, ahol a kapcsolati státusza egyedül álló. Vannak még fura dolgok, de azt érzem történt valami, amiről nem tudok és ő sem szeretné hogy tudjam. Szerintetek mit csináljak? Vagy ez csak a távolság miatti túlzott féltékenység.? Hozzáteszem, soha nem szólok hova megy és kivel mert 100%osan megbíztam benne..eddig most mintha megingott volna a szilárd bizalmam..

#féltékenység #párkapcsolat más lányok
2015. dec. 9. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezek alapján azt mondanám, hogy talán csak beleképzeled. A társkeresős oldal viszont aggasztó. Mióta van fent, és ha még előtted regisztrált, miért nem törölte magát? Erre rákérdeztél? Ha nem, szerintem tedd meg, mert szerintem ez a dolog tényleg furcsa.
2015. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A képei alapján régebben regisztrált, gondoltam én nem használta már azóta. De töltött fel magáról friss képet, ez miatt kezdtem aggódni. Nem kérdeztem, de rá fogok..
2015. dec. 9. 20:58
 3/8 Zedricht ***** válasza:
Minek vagy fent tarskereson?
2015. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz a távkapcsolat:/ És szerintem óriási redflag a társkeresős profil, valamint azért a női megérzésre is támaszkodhatsz. Kérdezz rá nála. Ez az egy megoldás jó, semmiképp se hagyd annyiban, mert ha tényleg baj van megúszná..
2015. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a társkereső sztori ami igazán necces ... de hát drága, van neked szád, kérdezz rá, ha kell nyomozz egy kicsit, mert így nem lehet élni :) a távkapcs az ritkán szokott jól működni sajnos .. de hát legyetek ki a kivétel, csak hát most ez így azért messze van attól ..
2015. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"történt valami, amiről nem tudok"


Szerintem tudod. Vannak intő jelek. Alapvetően az nem, ha későn ér haza; de az már igen, ha gyorsan lerakja a telefont, és képet tölt fel a társkeresőre, stb. Jobb, ha rákérdezel, és nyiltan emgmondod neki ezt, amit most ide leírtál. Hidd el, ez az egyenes út. Annak semmi értelme, hogy több évig még hülyitsen igy, és bizalmatlanul éljetek együtt.

2015. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 10. 17:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül mi történt?
2015. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!