Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan tette a párom?

Jogosan tette a párom?

Figyelt kérdés
Patogatott kukoricàt ettem. 1 éves a fiam adtam neki is mert nagyon nézte. Öklendezetttőle. Kivettem a szàjàból. Erre a pàrom megpofozott , hogy hülye vagyok. Megfullad a gyerek. Normàlis ez. Azóta nem szólok hozzà. ( nő vagyok)
2018. febr. 4. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Merül fel aa kérdés ,hogy te normális vagy e hogy ez még kérdés ...
2018. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

A gyermekvállalást engedélyhez kötném....


Mindketten buták voltatok. 1 éves gyermeknek nem nagyon való a pattogatott kukorica, felelőtlenség volt adni neki. A párod meg idegbeteg. Összeilletek.

2018. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 sanyinak ***** válasza:
93%
Hülyeség és felelőtlenség volt egy csecsemőnek pattogatott kukoricát adni, de agresszív és bunkó dolog megpofozni egy nőt.
2018. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Hülyébek hülye vagy. 1) azért, amit a párod mondott; 2) mert ilyen párt választottál.
2018. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Egyikőtök sem normálisabb a másiknál. Te miért adsz az 1 éves babának pattogatott kukoricát? Láthatod, hogy majdnem megfulladt tőle... mi lett volna, ha nem tudod kivenni a szájából? A párod szintén nem normális, ok, hogy hülyeséget csináltál, de akkor sem pofozhat meg.
2018. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Egy 1 éves gyerek mindent nagyon néz, mert újdonság neki, érdekesség. Ha nagyon nézi a mosószert, amivel takarítasz, azt is a szájába adod?

Te alkalmatlan vagy a felelős gyereknevelésre, a párod meg egy agresszív állat, aki minden hibádért verni fog, aztán ki tudja, mikor kezdi el a gyereket is pofozni.

2018. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha még bosszantóbb dolgot teszel, akkor megöl? Azért ezen gondolkozz el!
2018. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Cila-Bila ***** válasza:
19%
Nem kell engedély, így is kevés van. Szerintem mindig jobb egy pof, mint egy temetés. Az anyuka is gondolkozzon el, ha másképpen történik melyiket választotta volna? Ha a pófot, akkor nincs mit tovább tárgyalni.
2018. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nagyon picit harapott belőle nem egy egész szemet adtam neki.
2018. febr. 4. 17:08
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Még nem neki való ez.


Nem kellett volna megütnie téged, te meg ne etesd a gyereket ilyen sza*okkal.

2018. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!